tank durduran erdoğan lı 15 temmuz anıtı

1 /
orta orta
cemaate devletin makamlarını peşkeş çeken siz değilmiydiniz.bir darbe girişimi olduysa bu da sizin yüzünüzdendir.birde kalkmış darbeyi biz önledik diyorlar.
wisefat wisefat
feyztaymlık bir telefon da tuttursalarmış diyeceğim ama onu da çalarlar diye koymamışlardır.yalnız elin kolun uzun tutulması malumun ilamı olmuş.
kaptonur kaptonur
allaha şükür diğer %50 denim de utanmıyorum. arkadaş bütün dandik adamlar mı orda olur ya. ulan ne mizah bilirler ne bilim bilirler ne sanat bilirler. heykele bak çay demle! allahtan o heykeltraş bunların %50 sinde.
typokiller kesköse typokiller kesköse
çin malı atatürk'ü oynayarak ancak orijinalini insanların gözünde daha da fazla yüceltmiş olacak yolun sonunda, haberi yok.

e tabii, bunu görebilmek için düşünme yetisi ve muazzam bir ileri görüşlülük şart. bunlar temelden geliyor ama insana, taklit edilemiyor. hal böyle olunca da coca cola'nın yanındaki le cola gibi duruyor kendisi buradan bakınca.

isterlerse sıçarkenki heykelini diksinler, benim tek liderim de kahramanım da ülkemin tek adamı da mustafa kemal atatürk. bunun için beni yargılayacaklarsa yargılasınlar, öldüreceklerse de öldürsünler. bu ne be? yettiniz artık!
1
elchupacabra7 elchupacabra7
işte çakma arabizmin zararları. neyse 16'sında eveti geçirdikten sonra sıra bunlara da gelecek. bu arada heykel teyyip, hafız esad ve şevket kazan arası bişe olmuş. düzgün put yapmayı bile beceremiyosunuz mınaki...


1
marimar marimar
ulkemiz heykel sanatinin guzide orneklerinden biri. gozleri yasartan, kalpleri heyecanlandiran, duygulari derya eden bir basyapit.ben ikna oldum, sana puanim hayir.
1 /