tarsus ta köpeğe tecavüz eden adam

mncdprssv mncdprssv
eskiden de vardı aslında böyle şeyler..

teknoloji ve sosyal medya çağında olunca ürküyoruz tabii..

boşa dememişler cahillik mutluluktur diye..
mavi panter mavi panter
midem bulanıyor artık bu haberleri duydukça. paranoyak olduk çıktık iyice. kime güveneceğimizi şaşırdık, yeni insanlarla tanışmaya korkar olduk. her an bir sapık, katil ya da cani ile tanışabiliriz. sonra bu insanlar neden asosyal !!!

bu duruma nasıl engel olunabilir tam kestiremiyorum ama sadece cezalar verilerek olmayacağı kesin. ülkeyi bildiğin resetlemek gerekiyor
wendera wendera
sonra türk kadınları niye gergin niye çekingen niye sinirli.
tonton dedelere bile güven yok normal erkeklere bilenmesi gayet doğal.
1
problemlenedirkardeş problemlenedirkardeş
geçen senelerde tesadüffen gördüğüm ve etkisinden çıkamadığım bir video. tecavüze uğrayan köpek başı önde, gözlerinden damla damla yaşlar akıyor ve inliyor. bunları yapanlar aramızda caddemizde sokağımızda gezmesin. şu ülkede biraz psikiyatristlere önem verirsin
bu olaylar olmadan engellensin.


suuka bliyat suuka bliyat
beynim bu şekilde işlemiyor. kendimi, 1 saniyeliğine dahi olsa bir hayvanla bu işi yaparken düşünemiyorum. beynim bu işe tamamıyla kapalı. ancak, bu tip haberlerin son dönemde artması üzerine az önce psychology today'de konu ile ilgili ilginç bir makale okudum.

makaleyi okuduğunuzda şaşırarak görüyorsunuz ki, bu iş (bana göre problem), sanıldığından çok daha yaygın.

bu işe gönül verenler için yurt dışında özel hayvan genelevleri, sırf bu işi yapmak için çeşitli çiftlikler olduğundan bahsediyor.

bu işe gönül vermiş insanların (!) özel internet siteleri ve forumlarda bilgi alışverişinde bulunduklarından bahsediyor (yavaş yavaş alıştır, önce fazla sert girme vs. gibi).

insanın ağzı açık kalıyor.

ha, bir de şundan bahsediyor: hayvanın gerçekten acı çektiğini bilemeyiz. ya o da memnunsa? gibi.. bu durumda (her iki partner da zevk alıyorsa) zoofili; biseksüellik, lezbiyenlik veya homoseksüellikle aynı kategoriye konulabilir mi?

eksi oy vermeyin, sikerim! ben makaleyi türkçeye çevirip size özetledim, ipneler. :) bunlar benim görüşüm değil. :) videodaki hayvan herife küfredip "ülke ne hale geldi yaa" demek yerine, az bir şey bilgi olsun istedim.
acid rain acid rain
diri diri yakacaksin boylelerini sonra da lesini meydana atacaksin. zararsiz, gunahsiz hayvanin ne sucu var lan ?.. gece gece etmedigim kufur kalmadi.