tebessüm ettiren şeyler

1 /
kesik saç kesik saç
bugün çarşı kantine çıktı almaya gitmiştim. çantamı, atkımı, eldivenlerimi ve telefonumu masa üstünde bıraktım. çıktıyı aldım ve masama döndüm ki bir tombik kedi oturmuş çantamla atkımın üstüne top halinde katlandığım eldivenlerimle oynuyor, arada da telefonumu yalıyor. ne yapacağımı şaşırdım bir taraftan gülüyor bir taraftan da eşyalarını almaya çalışıyorum. alttan alttan atkımı çekiyorum vermiyor kedi... eldiven telefon ve atkıyı uzun uğraşlar sonucunda aldım, çantayı almak için de bir öğrenciden yardım istedim. ama bunları hep mütebessim bir halde yaptım.
ronahii ronahii
az evvel instagramda gördüm, forum bornova 10.yılı için 10.000 sıcak kalp diye bir proje gerçekleştiriyor. proje şu; bu kapsamda 10.000 çocuğa mont gönderiliyor. muazzam bir proje.. fakat bunun dışında değinmek istediğim çok naif bir nokta var. bu montların her birinin ceplerine bir not koyulacak bu notlar ise instagram üzerinden #onbinsicakkalp etiketi ile oluşturuluyor. etikete baktığım zaman öylesine içi ısıtan, yollarına ışık olabilecek notlar gördüm ki.. umarım notların sahiplerinin de yüzünde aynı tebessümler oluşur. ve umarım böyle güzel tebessümler hiçbirimizin yüzünden eksik olmaz.
poppy poppy
tatlis mi tatlis gay bir türk arkadasimin telefonundan resim gösterip "sen anlarsin su zamazingonun iceriginden, sence hyaluronik asitli krem alayim mi?" diye bana krem icerigi okutmasi:)
1 /