tebessüm ettiren şeyler

ronahii ronahii
az evvel instagramda gördüm, forum bornova 10.yılı için 10.000 sıcak kalp diye bir proje gerçekleştiriyor. proje şu; bu kapsamda 10.000 çocuğa mont gönderiliyor. muazzam bir proje.. fakat bunun dışında değinmek istediğim çok naif bir nokta var. bu montların her birinin ceplerine bir not koyulacak bu notlar ise instagram üzerinden #onbinsicakkalp etiketi ile oluşturuluyor. etikete baktığım zaman öylesine içi ısıtan, yollarına ışık olabilecek notlar gördüm ki.. umarım notların sahiplerinin de yüzünde aynı tebessümler oluşur. ve umarım böyle güzel tebessümler hiçbirimizin yüzünden eksik olmaz.
poppy poppy
tatlis mi tatlis gay bir türk arkadasimin telefonundan resim gösterip "sen anlarsin su zamazingonun iceriginden, sence hyaluronik asitli krem alayim mi?" diye bana krem icerigi okutmasi:)
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
facebook hesabının adını, çocuğu, karısı ve kendisinin adını yazarak kutsamış. görünce tebessüm etmemem mümkün değildi doğrusu. hele ki beni engelleyerek bunu yapmasına hayran kaldım. hala dudağımın kenarında bir tebessüm kaldı bak. ne olduğu belli değil.
istanbulbeyi istanbulbeyi
1 - 2 yaş arası bebekler. 2 den sonra 2-4 yaş sendromuna giriyorlar. o ara epey huysuzlaşıyorlar. zaten 4 yaş sonrası bebek masumiyetleri kalmıyor.
o bir yıl yaptıkları her hareket sürekli tebessüm ettirir.