the ademm

müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
zamanında birilerine orospu çocuğu dediği için şutlanan yazar, iki kere geldi, silindi, üçüncü de girdi buraya işte. ben de bunu savundumdu ha. sırf hakkaniyet adına . değilse kendinin rutin seyri böyle, önce över sonra kendince gerer.

üstelik sürekli düşme / düşürülme muhabbeti yapan adam gelmiş beni eleştiriyor, kendisinin yazdığı harika giriler var da ben mi göremedim?

neyse, şimdi ben de onun gibi küfretsem uçurulur muyum dediğim, prim peşinde koşan, sanırsam kimse de olmayan eksi veren listesi şahsında olan hayalperest.

ağlak eksilerinle beni hedef gösterip istediğin kadar eksi verdirebilirsin, zira bu filmi çok gördük, sonuç?
hepsi gitti, ben halen buradayım.
bitli piyade bitli piyade
(bkz: hop dedik)
üç yıldır görüştüğüm yazar kişisi. karaoğlan zamanından beri girilerini takip ederim. kimsenin şahsına direkt olarak orospu çocuğu dediğini görmedim. arada sırada dine küfrediyor o kadar. popi olmak için duyar kasmayacak kadar popi bir yazardır bu tür şeylere gerek duyduğunu sanmıyorum.
2
tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç
gerek duyurulara yazdığı şeyler gerekse bazı girileri bana bu aralar dipte sonda depresyonda olduğunu gösteriyor. korkarım ki yakında sözlük yazarlarının itirafları başlığına birtakım iç dökmeler yazarken bile görebiliriz onu.....

şaka şaka onun asla depresyona girdiği görülmemiştir. depresyon ona girer belki ama üstesinden cillop gibi gelir. ailemizin ademi sen müsterih ol, sevenlerin seninle dalga geçmek için de desteklemek için de hep burada olacaklar ahsjskdkd
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
ya kendini çok akıllı zannediyor, ya da fazlasıyla aptal. açtığı yedek hesaplar birer birer patlıyor ama her seferinde çıplak ve gözlüklü bir adamı profil resmi yapıp adını da ademm olarak değiştirerek geri dönüyor. neyin kafasını yaşadığını bilmiyorum ama bu sefer beni bile rahatsız etti.
12