thodex

1 /
kovboy287 kovboy287
kripto para borsası koineks'in yeni adıdır. küresel boyuta geçmek her babayiğidin harcı değildir, tebrik etmek lâzım. risk alıp böyle büyük bir işe girişmişler, yolları açık olsun.
atlask atlask
uzun zamandır kullandığım koineks'in artık thodex adıyla tüm dünyada hizmet vermeye başlayan hâlidir, oldukça sevindirici bir haberdir. yabancı kripto para borsalarına mahkum değiliz artık.
vartandelay vartandelay
türkiye'de sektörde ilk 3'te yer alan kripto para borsası koineks'in yeni adıdır. küresel boyuta geçmek her babayiğidin harcı değildir, tebrik etmek lâzım. risk alıp böyle büyük bir işe girişmişler, yolları açık olsun.
likeowl likeowl
kendi referans kodunu oluşturup onun üzerinden üye olup, işlem yapanlar sayesinde para kazanabileceğin muhteşem bir sistem olan affiliate'i getiren kripto para borsası.
eriyikdondurma eriyikdondurma
çekiliş ile ıvır zıvır hediyeler veren milyon tane yere benzememiş kripto para borsasıdır. adamlar ciddi ciddi porsche veriyor, şimdi o hiçbir işe yaramayan hediye çekini yavaşça yerine bırak delikanlı!
alikerem37 alikerem37
yerli kripto para borsalarına globalleşme açısından öncü olacak platformdur. şimdi diğer kripto para borsalarını dünyaya açılırken görürsek şaşırmayalım.
sencanokan sencanokan
türkiye'deki kritpto para yatırımcılarını yabancı kripto para borsalarından kurtaracak alım-satım platformudur. yabancı borsalarda oynamaya artık gerek yok. çünkü thodex sayesinde, tüm pazara hizmet eden ve üstelik, parayı çekmek için ayrıca başka bir kapıya transfer etmeye gerek olmadan doğrudan işlem yapabileceğiz.
aklimdakilerdenbiri aklimdakilerdenbiri
az önce haberine denk geldim, sevindirici bir haber. türkiye'den çıkıp dünyaya açılmışlar şuan. umarım başarılı olurlar ve bizimde artık dünyada ses getiren projelere ihtiyacımız var.
askateisti21 askateisti21
şimdi biraz bakındım coin borsaları arasında en uygun komisyon oranları bu firmada. bu ara komisyon oranından pek şikayetçiyim burayı deneyebilirim.
1 /