tişört

1 /
tuatara tuatara
kullanım alanı en yaygın olanlarıdan bir üst giysisi. defalarca yıkanma sonucu daha da bi hafiflemiş, üzerinizde olduğunu hissettirmeyen, %100 pamuk ve tek renk olanları süperdir. alt versiyonu ise kottur.
naringergedan naringergedan
vücuda yapışmayan ama iyi oturanları atletik vücutlarda hoş durur. en büyük problem göbeği kabak gibi ortaya çıkarmasıdır. eskiden kışın kullanılan kazakların yerini almıştır, giyim tarzımız ve moda akımları eşliğinde.
ilim ilim
tenis gömleği imalatçısı fransız rene lacoste gençliğinde tenis oyuncusuydu ve 1923'te, 19 yaşındayken maç için abd'ye gittiğinde maçı kazanırsa bir vitrinde gördüğü timsah derisi çantayı almaya karar vermişti. maçı kaybetti ama lakabı krokodil olarak kaldı. 1933'te imalata başladığında marka olarak krokodili tescil ettirdi.
tişörtün türkiye'de yaygınlaşması ve t-shirt yazımıyla vitrinleri süslemesi 1970'lerin ikinci yarısındadır. teyzelerin tişört giymeye başlaması 1980'leri buldu. bu dönemde bir yandan ünlü markaların kaçak ve yerli yapımı olduğu dedikoduları başlamışken, bir yandan da yazı-mesajlı tişörtler yayılıyor, türkçeleri üretiliyor, isteyenlere resim yapılıp yazı yazılıyordu. bir cumhurbaşkanımızın üzerinde tişörtle devlet törenine katılması da o günlerde gerçekleşti.
tshirtandstore tshirtandstore
özel tasarim tişört modasina sizde uyun!
gardırobunuza yaz alışverişi yapmak için az bir zaman kalmışken, buna şimdiden zaman ayırarak yaza mükemmel bir kombinle girmeye ne dersiniz? kendi tarzını yaratmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri yöntem "özel tasarım tişört" size özel seçeneklerle tarz dünyanıza özgün tasarımları ortaya çıkarıyor. kaliteli tasarım uygulaması sayesinde, www.tshirtandstore.com 'da yaza mükemmel başlamanızı sağlayacak tişörtler kişinin tarzına ve zevkine uygun yapılarak en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz, üstelik türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo fırsatıyla.

(bkz: www.tshirtandstore.com
tshirtandstore tshirtandstore
özel tasarım tişört modasına sizde uyun!
gardırobunuza yaz alışverişi yapmak için az bir zaman kalmışken, buna şimdiden zaman ayırarak yaza mükemmel bir kombinle girmeye ne dersiniz? kendi tarzını yaratmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri yöntem "özel tasarım tişört" size özel seçeneklerle tarz dünyanıza özgün tasarımları ortaya çıkarıyor. kaliteli tasarım uygulaması sayesinde, www.tshirtandstore.com'da yaza mükemmel başlamanızı sağlayacak tişörtler kişinin tarzına ve zevkine uygun yapılarak en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz, üstelik türkiye'nin her yerine kargo fırsatıyla.
kendi tarzım demek için?
tişört üzerine tasarım yöntemi, kendi modasının rüzgârını estirmek isteyenlere uygulanan özel bir çalışmamızı ifade ediyor. deneyimli tasarım ekibimizce gerçekleştirilecek çalışmada, tişört üzerine uygulanacak olan modeli bize iletmeniz yetiyor. sizin için özel olacak tişört tasarım sürecinde, dikkat ettiğimiz noktalardan en önemlisi, insan sağlığına zarar verici bir yöntemin uygulanmamasıdır.
bu anlamda, tişört üzerine baskı uygulaması yapan kişilerin kimyasal etkili boyalar kullanması, insan sağlığını tehdit edici bir unsurdur ve asla tasdik etmediğimiz bir uygulamadır. biz ise, birinci kalitede olan tişörtler üzerine, keçe, deri ve süet kumaşlar kullanarak model çalışması yapıyoruz. buda yapılan çalışmanın sağlıklı ve kaliteli olmasını mümkün hale getiriyor.
tişört üzerine tasarım çalışmasında basic tişörtler üzerine tasarım yapılıyor. tasarım da kullandığımız keçe, deri ve süete desenlerin uygunluğu nispetin ek aksesuarlar takarak (püskül, düğme vs.), daha müthiş bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlıyoruz.
yaza kendi tarzınızı yansıtan bir tişörtle girerek, farkını ortaya koymak isteyen kişilerden biri de siz olmak istiyorsanız, deneyimli tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan tişört üzerine tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. birinci sınıf kalitede üretilen kumaşlar üzerine yine aynı standartlara sahip malzeme kullanılarak yapılan tasarımlar, s, l, m, xl bedenlerine uygun olarak basılabilmektedir.
farkını tarzına yansıt
tişört üzerine özel tasarım, kendi moda rüzgarını estirmek isteyenler için ideal bir hizmettir. modanın kendi tarzını estirmediğini düşünen veya kendisine uygun bir tişört bulamayanlar, özel günlerinde giyebilecekleri veya yazın plaj modasına uygun olabileceğini düşündükleri bir tişört fikrini tshirtandstore aracılığıyla harekete geçirebilirler.
en güzel tişört tasarımlarına sahip olan www.tshirtandstore.com , sizden gelen istekler doğrultusunda, modelleri keçe, süet veya deri malzemeler kullanarak lazer kesim yapıldıktan sonra seçmiş olduğunuz tişört üzerine titizlikle özel dikim ile birebir uygulanmasıdır. farkınızla tarzınızı herkese yansıtabileceğiniz tişörtler giymek ve sevdiklerinize hediye etmek için kişiye özel tişört tasarımlarımızdan istediğiniz modeli sizlere uygun tasarımlarla hizmetinize sunuyoruz.
tamamen doğal ve sağlıklı olan bu yöntem sayesinde, yaza daha iyi gireceğiniz bir tişörtte kavuşmuş olursunuz. kendi tarzınızı ortaya koyacağınız tişört üzerine tasarım hizmeti, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz renkli ve eğlenceli çalışmalar içinde uygun olabilir.
ürünlerimizi 30 derecede ters çevirerek yıkayabilirsiniz. siyah, beyaz ve antrasit renklerde tişörtler üzerine tasarım yapılmaktadır.
güvenilir hizmetimiz
tişört üzerine tasarım hizmetimiz en uygun fiyatlardan müşterilerimize sunulmaktadır. sitemiz üzerinden pay pal, yâda hesaba havale ile yapılan güvenli ödeme, ssl şifreleme teknolojisiyle korunmaktadır. bunun yanında kalitemizin bir gereği olarak, ürünlerinden memnun kalmayan müşterilerimize 30 gün içerisinde kargo ücreti ödemeden geri iade imkânı sunuyoruz. kargo bedava avantajıyla sahip olacağınız hizmetimizin kalitesinden emin olan bir ekiple yapılan tasarım çalışmaları, hayallerinizden daha ötelerde tişört tasarımlarının size sunulmasını sağlıyor.
(bkz: ) tshirtandstore özgün tasarım tişört. keçe, deri ve süet malzemelerden tişört tasarımı yapılmaktadır. özel tasarım tişört modasına sizde uyun..! tshirtandstore
1 /