topuklu ayakkabı sesi

1 /
james hetfield ın dayıoğlu james hetfield ın dayıoğlu
sevişme öncesi, hatun kişinin size yaklaştığını hissettirip libidoyu tavan yaptıran ses. yalnız ofiste çekilmiyor, tam işe dalmışsın, tak tak tak, hayır tamam, konsantrasyonu siktin anladık, devamında libidonun hakkını ver, o da yok. nasıl olacak öyle?
mavipokeh mavipokeh
oldukça sinir bozucu olduğu gibi giyen kişiye kendisine güvenmesini hatta bir kişilik sahibi olmasını bile sağlayabiliyor sanki di mi?
kilimci42 kilimci42
kösele ayakkabıyla aynı sesi çıkaran ayakkabı.

lisedeyken süet bir köselem vardı teneffüslerde koridora çıkıp topuklarını özellikle birbirine çarptırarak tak tak tak yürüyordum. güzel ayakkabıydı.
çok uzakta öyle bir yer var çok uzakta öyle bir yer var
heyecan vericidir. aslında asıl heyecan veren sesin sahibinin yavaş yavaş yaklaşmasıdır.

bir de siyah külotlu çorap veyahut dar bir kumaş pantolon ile kombin edilmişse 100% kadınlık dolar ortalık.

o değil, kadınlar ne kadar zarif ve çekici canlılar ya. şu an amk sanayi ofisinde kafamı kaldırıp bi göz gezdiriyorum, sakallı bıyıklı sikli taşaklı insanlar var. hayattan soğuyorum yemin ederim. neyse, bi finansa ya da ik'ya çıkayım da kafam dağılsın.
acid rain acid rain
sirf zarif ve feminen gorunuyor diye ayak anatomisini bozan, saatlerce durus bozuklugu icerisinde dolasan, eve gelince de bunun agrisindan dert yanan kadinlarda ne yazik ki sike surulecek akil yok.
boğazlıkazak boğazlıkazak
ilkokul 3te babam mp marka bir ayakkabı almıştı. görünüşte okul ayakkabısıydı. kundura topuğundan 1 cm fazla topuğu vardı. yürürken çıkardığı sese inanamazsınız. sessiz bir sınıfta takır tukur ayakkabı sesiyle ne kadar ilgi çekici olunabilir tahmin edebilirsiniz. ayakkabılarımı çok seviyordum ama o ayakkabılar yüzünden tahtaya kalkıp soru çözmekten utanıyordum. kıpkırmızı oluyordum. bu da böyle bir anımdır.
the red queen the red queen
çok konsantrasyon isteyen bir işi bölmediği sürece güzeldir. topuklu giymeyi de sesini de severim. vaktiyle feb koridorlarını topuklu sesiyle inleten de bendim.
piyano çalmayı bilmiyorum piyano çalmayı bilmiyorum
he çok güzel, hayatı yaşanılır kılıyor he.

biz de isterdik sizin gibi o topuklu sesiyle beraber bir chloe love story ile başımız dönsün, biz de isterdik sahibinin göğüs dekoltesine bakmamak için kırk takla atmayı ama hayat hepimize adil davranmıyor gençler.

mustafa abi var bizim, yumurta topuk mu giyiyor yoksa köselenin tadilat vakti mi gelmiş anlamadım ama her ayağa kalktığında bunalıma giriyoruz. satınalmadan esra var, çok güzel değil ama koyunun olmadığı yerde abdullah çelebi. o geldiğinde duyuyoruz topuklu sesini, bi de mustafa abi birine bişey sormak için yanına giderken ayağa kalktığında. bi keresinde o kadar yaklaştı ki o ses "ulan parçalardan birine sapma isteyecekler herhalde, esra geliyor" diye hafif bi şey olmadım değil ama duyduğum sesle kendime geldim;

- kaynak atölyeye bak istersen senin burçları kaynatıyoruz.

sevmesem, "ocağın sönsün mustafa abi" derim ama çok iyi adam. katlanıyoruz.
1 /