torrent

10 /
sir adam pitch sir adam pitch
hastası olduğum indirme programı. kickass ve yify siteleri sayesinde 600-700 kb hızda istediğim her kalitede her filme sahip olmama yarıyor. bir de kullanımı çok iyidir. basit, mantığa çok uygun. alternatif arayışına hiç sokmadı beni.
ferrari için para biriktiren bilge ferrari için para biriktiren bilge
şimdi ben bu sisteme nasıl karşı olayım ahali?

güzel bir film izlemek için asgari 4 vasıta kullanıp yaklaşık olarak 40 tl harcamak zorundayım. ya da yürüyüş mesafesindeki sinemaya gidip sadece popüler olduğu için 3 salon işgal eden vizyon filmlerini izlemek zorundayım. örnekse deli gibi merak ettiğim sarmaşık filmini izleyebilmek için giderken 2 dönerken 2 vasıta değiştirmem gerekiyor. yani biz korsandan film izliyoruz diye utanmayalım bizi torrentin kucağına iten sistem utansın.
taegukgi taegukgi
internet oluşumunun en güzel yanı.
256 kps yıllarında rapidshare ile kafayı yiyen olan bünyemin keşfeddikten sonra ulu ,yüce torrent arşivlerinden beni ulu manitu seviyesine yükselten torrent oluşumu bugünkü internet kullanmamın en büyük sebeblerinden biridir.
eksik olmasın.
scoary scoary
film, dizi, oyun, program, müzik ne isterseniz kullanıcı ağının desteği ile kolayca ve ücretsiz indirmenizi sağlanyan sistem. ilaç niteliğindedir.
kickass in son bulmasından sonra bulabildiğim en iyi sitehttps://1337x. to dir. en azında film ve dizi için harika bir mecradır.
iao iao
kickass, piratebay, torrentz.eu gibi siteler bir bir kapanırken insan üzülüyor. torlock çalışıyor hala ama eski tadı yok oluyor giderek. bir de paso siliyorlar içerikleri.

geçenlerde albüm aradım bir tane gittim soulseek açtım yıllar sonra. download candır, online izlemenin yerini tutmaz.
genvfb genvfb
torrent ihtiyacım oluştuda mübarek tüm sitelerde sadece davetiye ile alım yapıyor, öncelik turkseed olmak kaydıyla herhangi bir siteden davetiye gönderebilecek arkadaş varsa mesajlasın lütfen.
10 /