torrent

10 /
taegukgi taegukgi
internet oluşumunun en güzel yanı.
256 kps yıllarında rapidshare ile kafayı yiyen olan bünyemin keşfeddikten sonra ulu ,yüce torrent arşivlerinden beni ulu manitu seviyesine yükselten torrent oluşumu bugünkü internet kullanmamın en büyük sebeblerinden biridir.
eksik olmasın.
scoary scoary
film, dizi, oyun, program, müzik ne isterseniz kullanıcı ağının desteği ile kolayca ve ücretsiz indirmenizi sağlanyan sistem. ilaç niteliğindedir.
kickass in son bulmasından sonra bulabildiğim en iyi sitehttps://1337x. to dir. en azında film ve dizi için harika bir mecradır.
iao iao
kickass, piratebay, torrentz.eu gibi siteler bir bir kapanırken insan üzülüyor. torlock çalışıyor hala ama eski tadı yok oluyor giderek. bir de paso siliyorlar içerikleri.

geçenlerde albüm aradım bir tane gittim soulseek açtım yıllar sonra. download candır, online izlemenin yerini tutmaz.
genvfb genvfb
torrent ihtiyacım oluştuda mübarek tüm sitelerde sadece davetiye ile alım yapıyor, öncelik turkseed olmak kaydıyla herhangi bir siteden davetiye gönderebilecek arkadaş varsa mesajlasın lütfen.
belki de belki de
netflix ve popcorntime'ın gelişi ile sinema/televizyon alanında gözden düşen, pabucu dama atılan, keyifli paylaşım sistemi. az kotalı internet zamanları bile arşiv yapan çocuklardık, izleyip-unutma mekanizmasına evrildik bir şekilde.
ayrıca utorrenti hep bit'ten daha çok sevmişimdir. bilgisayarımda tozlanmış halde kullanılacağı günü bekliyor.

seed'lerimiz çok olsun!
2
10 /