trenlere mescit yapılsın

1 /
sosyalismet sosyalismet
hacettepe üniversitesi öğretim üyesi prf.dr. alpaslan özyazıcı'nın ciddi ciddi tcdd internet sitesine ciddi ciddi başvuru yapmış.
bu herif bildiğimiz ilahiyat falültesi öğretim üyesi falan da değil, tıp fakültesi embriyo bölümü öğretim üyesi.
tcdd nin yanıtı virajlarda kıbleyi tutturamayız olmuş.
gündeme bakın.
ne günlere kaldık.
tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
arkadaşlar bakın çözümü anlatıyorum. bir vagonu kapatıyoruz ve mescit yapıyoruz. vagonun alt döşemesinin üstüne büyük bir pusula koyup üstüne oynar döşeme yerleştiriyoruz. yani tren gittikçe vagonun içinde kıbleye doğru döneceğiz. namaza duran adam da bu sayede şaşmadan huşu içerisinde namazını eda edecek.

bence uçaklara da yapılmalı o ayrı.
the red queen the red queen
bir sorum var. bu başlıktaki ilk giriyi eksileyen trenle yolculuk yapanın seferi olacağını, o yüzden namaz kılması gerekmediğini biliyor mu? o yüzden trene mescit yapılması absürt. eğer seferi olunmayacak mesafeye ise yolculuk, mescit zaten gerekmez. ama illa trende-peronda namaz kılma fetişinden mütevellit kılınacaksa, imayla kılsınlar.

sosyalistin yazdığı ilk giri kaybolunca kendi girimi eksileyenlere laf söylemişim gibi olmuş. yok öyle bir şey.
han solo han solo
bence memleketi komple mescit yapalım... 15 temmuz şehitler mescidi cumhuriyeti olsun... baştan aşağı halı kaplatalım sağa sola tek kullanımlık tespih dispanserleri falan da yerleştirelim... yalnız ülkeye ayakkabıyla girmek yasak...
60
han solo han solo
bence lunaparklardaki atlı karıncalara, meyhanelere, kerhanelere, umumi helalara, plajlara, kumarhanelere, kiliselere, sinagoglara, deniz altına, gökyüzüne, camilere ve hatta mescitlere bile birer mescit yapılmalı...

evet....
ithinkthereforeiam ithinkthereforeiam
(bkz: tabii lan manyak mısın)

mesela bizim mutfağa da bir tane mescit yapılması lazım... hatta bulaşık makinesinin içine de bir tane mescit yapılmalı... bulaşıkları dizerken namaz kılamıyoruz ailecek... buz dolabından peynir alırken namazı kaçırdığı için iki puanla cenneti kaçıran arkadaşım var benim; buz dolaplarına da bir tane mescit yapılması lazım... dedelerimizin mezar taşlarını okuyam-- yok lan başkaydı bu...
dumrul dumrul
bu sene de yine çok yarrak kafa yaptı. bu habere yorum yapsak "bijim dinimiji şey yapıyorlar" diye ağlayacak yığınla geri zekalı var.

sırf bu malların mağduriyet edebiyatıyla karşılaşmamak için ben tamam diyorum. eğer ağlamanız bitecekse minibüs ve otobüslere de mescit açılsın.

hatta taksilere de açmazsanız hatrımız kalır.

lakin biliyoruz ki her apartmana iki imam hatip bi kuran kursu beş mescit açsak, bu ağlamalar bitmeyecek. zira ortalama bir yarrak kafa günde 72 kere ezik ezik ağlayıp mağduriyet devşirmezse felç geçirir.

hakkaten niye bu kadar ezik lan bu herifler?

hurriyet.com.tr
5
porsiyon mu ekmek arası mı porsiyon mu ekmek arası mı
sene olmuş iki bin bilmem kaç hala mescit bulamıyoruz. yüzde 99.9999'u müslüman ülkemde cami göremiyorum. hadi cami sıkıntı, e bir mescit yapamadınız mı?

buradan devlet büyüklerime sesleniyorum. mescit yapan işletmelere vergiden sağlam düşün bakın nasıl yapıyorlar. hatta hareketli cami yapıp tüm ülkeyi dolaşırlar lunapark gibi.
şaka maka girin lan bu işe.
mncdprssv mncdprssv
madem öyle bütün mescid, cami vs üst yapı projeleri bana verilsin..

şüphesiz ki en kıral müslüman olmasını da biliriz allahülaziğğmm..
1 /