tuğba ekinci

1 /
kurremkamerruk kurremkamerruk
şarkısı ve klibi itibarı ile er ve erbaş gazınolarının favorisi olduğunu düşündüğüm çiçek bozuğu yüzü ve şımarık haraketleriyle aşırı itici bulduğum plastik kadın.
obsession7 obsession7
dünyanın en gereksiz insanlarından biridir kendisi...zira peçete diye pek gereksiz bir şarkısı vardır...verdiği bir röportajda popo sallayarak ünlü olmayı düşünmüyorum deyip bu eylemden başka bir eylem bilmeyen şahsiyet...
chikusho chikusho
kral tv müzik ödülleri'ne elinde oyuncak silah, gözünde güneş gözlükleriyle gelip rezilliğine rezillik katmış, ödülün kendisine verilmemesi üzerine de bir daha kral tv müzik ödülleri'nde aday gösterilmek istemediğini belirterek bizi derinden üzmüş, poposunu sallamaktan başka bir fonksiyonu olmayan şarkıcı
şimdilikkararveremedim şimdilikkararveremedim
kral tv müzik ödüllerine sırtı kıçına kadar açık dekolte bir elbise ile gelen,elindeki makineli tüfek ve yanında badigart kılıklı 2 yarmayla herkesin dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran bişi pardon kişi.ödülü yıldız kaplana kaptırınca sahneye fırlayıp zurnanın son deliği yorumunu meslektaşı için kullanınca biz de takipçileri olarak sayın tuba ekinciye zurnanın ta kendisi demekten kendimizi alıkoyamadık.
ylo ylo
televizyonda başlayan yeni ve bir o kadar da ilginç yarışmada isminin yanına "sanatçı" unvanının yazılmasına son derece karşı olduğum isimdir.sonuç olarak "sanatçı" sıfatıyla yaşamlarını sürdüren insanlar yaptıkları eserlerle adlarını insanlara duyurmuş ve unutturmamış olan insanlardır.yaptıkları eserler yıllarca konuşulmuş ve hala konuşulmakta olan kişilerdir.ama bahsettiğimiz şahsın ne böyle bir icraatı ne de bir şevki vardır.çıktığından beri kendisini bir başka şarkıçıya benzetmeye çalışmış ve sürekli kaba etini sallayarak para kazanmaya çalışmış ve çalışmaya devam etmiştir.

böylece bu tür insanlara karşı artık bir dur demeli ve yayın organlarından (tv,radyo,gazete,dergi vs.) isimleri ebediyen silinmelidir.
azwepsa azwepsa
buzda dans adlı yarışmada jürile dalaşarak prim yapma gayretiinde bulunan ve kendi terbiyesizliği ölçüsünde: "... askerleri önüne mi alıyorsun arkana mı alıyorsun bilmiyorum..." sözüyle muhattap olan ama hala da bıdı bıdı eden kadın.
amniah amniah
bi kadından ne kadar çok nefret edilir uygulamalı gösteren şahıs. şimdi buzda dans denilen yarışmayada katılmış. güzelim programın kalitesini düşürmüş lolipop
1 /