tuğçe ışınsu

1 /
ilişik yaşam formu ilişik yaşam formu
şu sıralar yemeklere enerji yüklemesi ve beraberinde isimlere de enerji yüklemesiyle ünlenen(!) yemekteyiz yarışmacısı.
ve muhteşem tespitini yaptı:
"ismi 'e' harfiyle bitenlerin bahtı açık olur."
onbirdakika onbirdakika
şişko kadın.

hem de bu şişkoluğa karşın, seksi pozlar veriyo böyle konuşuyo konuşuyo, dudaklarını büzüyo. seksi mi olmaya çalışıyosun bebeğim? cık, olmuyor. bak o kadar enerjiliyim ben diyosun da, olmamış yani. gözümüze seksi gelmedin. ya da hemcins olduğumuzdan mı öyle oldu ki?

o kadar göğüs dekolteli giyiyorsun, bari giyindiğine göre yemek ye.
önüne gelen her şeyi silip süpürüyor. bi salata yiyişi var, çok ciddiyim böyle kuru fasülye pilav yiyen aç insan bile böyle kamera karşısında daha güzel yer ya. böyle dalıyo resmen. elinden gelse, eliyle yiyecek.

ilk gün de; böyle kırmızı elbise giymiş - tabiki göğüs dekolteli- yatağa uzanıyor gibi poz vermiş, öyle ropörtaj verdi.

edit: bence geçen haftaki berke ile süper ikili oluştururlar. ama bu berkeyi ezer geçer valla. kırılır çocuk.
acinreug acinreug
ellerine sağlık ama masasında yer almak istemediğim yarışmacı.
bi kere hijyen sıfır.
saçlar kesin her yemeğe bulaştı,
biberi ve elmayı yıkamadan kesti,
çöpü düzelttiği eliyle yufkaları sardı.

ayrıca perileri çok sevmek ne demek ya? 3 yaşında çocukken dinlerdik peri varmış, değneği varmış mış mış mış.
tombik pasta tombik pasta
görünüşe ne kadar önem verdiğimizi gösteren örneklerden olan kadın, bize ne arkadaşım şişkoluğundan, memelerinden. eleştirirken biraz da insani bir gözle bakın, çok mu zor? bu kadar mı insanlıktan çıktık sırf insanların görünüşüne göre fikir beyan edebiliyoruz... onun avukatı falan değilim, tombik falan da değilim ama eleştirileri görünce ağzımdan çıkan ilk kelimeler ''yazık lan'' oldu...
onbirdakika onbirdakika
bu kadını görünce, böyle dediklerini dinleyince falan, evinin güzel olmasını ummuştum.

böyle fıstık yeşili, pembe karırışımı. hadi olmadı, böyle güzel resimler olması lazımdı duvarlarda.

ama böyle eski masa, eski abajur, böyle duvara asılmış iki parça şeklindeki metalimsi şeyden yapılmış kabartma var.

bi de tutturmuş ritüel ritüel diye, sulamaktan başka bi şey yapmıyo insancıkları. kıvırcık döver bunu...
acinreug acinreug
yemeklerini yüksek enerjiyle yapan, perileri çok seven, yemek malzemelerini dolunay ışığında bekleten, dekolteli sarışın. aynı zamanda obez olduğundan şüpheleniyorum.
angelanın sesi angelanın sesi
yemekteyizde gördüğüm midemi bulandıran zat.cadılı filmini de hiç üşenmeyip televizyona yapıştırmıştır. çok yapmacık böyle iğrenç ya nasıl ifade edeceğimi bilemedim hani kadını.muheşem saçma geldi herşeyiyle.böyle tiplerin televizyonları doldurması hele de yemekteyizlere kadar düşmesi içimi acıtıyor.ayrıca kendisi de takipte imiş bizi.valla.

edit: ha bir de türkiyede kendisini-gibilerini seven bir erkek topluluğu olduğu inancı var arkadaşımızda.(bkz: erkek olsam vermem)
ır0nb0und ır0nb0und
çok hoş kadın yahu çok feci hoşuma gitti , her eve yaşam koçluğu bölümü açılsın böyle kadınlarda sabah 8de eve gelip işe başlasın tuğçe bizim eve gelsin çok feci tatlı
topalkırkayak topalkırkayak
spiritüel yaşam koçu. ne olduğunu bilmiyorum, benim cahilliğim.

buradan kendisine seslenmek istiyorum.* türkiye'de yaşıyoruz, çoğunlukla geleneksel bir toplumuz. astroloji ile eheh meheh şeklinde dalga geçilirken, benimle dalga geçiyorlar diye söylenmesi çok saçma. zira, biz buyuz. yaptığı şey mükemmel olabilir ama burası yeri değil. her doğru her yerde söylenmez derler ya, öyle bir şey.

müslüman mahallesinde salyangoz satıyor ama kabul etmek istemiyor gibi, piç erkeği değiştirebileceğini düşünen kadın ruh halinde gibi.

bir de, yaşam koçu olmak için çok fazla kompleksli gibi gözüküyor uzaktan. ne biliyim, terzi kendi söküğünü dikemiyor galiba.

son olarak, evet boş bir insanım.
alameti farika alameti farika
sürekli memeleri açıkta gezen, balık etli olduğu için türk kadın profilini temsil ettiğini zanneden abla. ne iş yapar ne eder bilmem. google'a falan yazsam çıkar heralde ama üşeniyorum. çok da lazım değil.
1 /