türk abur cuburlarını deneyen johnny sins

genvfb genvfb
johnny sins (bildiğiniz pornolardaki kel adam) kendine bi vlog kanalı açmış ve güzel videolar paylaşıyor.
bi türk hayranı abur cubur kutusu yollamış ve denemesini istemiş oda saolsun denemiş :)
buyrun izleyin;
(ayarlardan türkçe altyazıyı seçmeyi unutmayın)
yalnız bu adamı o şeyleri yerken görünce içim bi acaip oldu lan.
1
clitor eastwood clitor eastwood
içine parça limon attığı suyuyla kendisinden pek hazzetmeyen şahsımı sevindirmiş reyiz.
yıllardır ben de öyle içiyorum, kendim gibi ilk kez başkasını gördüm o da coni çıktı ahahah.
çoğu kişi dilim limon atar, ben parça atıyorum direkt. zira aromayı tam veriyor bence, yani ne çok, ne az. hem de muzur bir görünüşü oluyor. insanlar deliymişsin gibi bakıyor.

her bir ürünü denemesi oldukça güzeldi. daha çok danny d ve jordi el nino reyizlerin fanı olsam da, sins tv'yi de takip edicem artık. zira içerikleri oldukça eğlenceli. ingilicce de biliyorum hem, eheh.

böyle güzel kültürel etkinlikler görmek ne hoş. elin amerikalısı türk cuburlarunı deniyor binlerce km ötede, izliyoruz falan. teknolojinin canına kurban. şunu avrupa 500 yıl önce yapabileydi, neler görürdük şimdi kim bilir.
günah keçisi günah keçisi
video güzel olmuş bence fakat o ürünler ne öyle ya?bizde donut mı var amk gönderen eleman çok saçma sapan şeyler göndermiş.nerede ucuz dandik şey var pakete atmış, doğru düzgün birşey yok ki pakette, ona rağmen reis kötü konuşmadı."adam adam"!111!11
1
die leiden des jungen emre die leiden des jungen emre
direkt mala giden manisa mesir macunu, keçiboynuzu falan gönderselerdi sins üstadın gayet hoşuna gideceğini düşünüyorum. hem bize özgü bir şeyler göndermiş olurduk hem de üstadın işine yarardı.
sakil sakil
bir kere videonun konusu çok sikik. abur cubur dediğin zaten her ülkede hemen hemen aynı amk. adam da yerken sürekli şuna benziyor, buna benziyor demiş zaten. şöyle yerel yiyecekler konu edilseymiş ve baklava falan gömseymiş daha ilgi çekici olurmuş.

ayrıca kutudaki en iyi yiyecek olarak baştan laviva'yı denedim ve reis de beğendi. ağzının tadını biliyormuş adam. keşke biraz daha kaliteli bir kutu hazırlansaymış dedim çoğu üründe.
di mi ama di mi ama
ilk defa, özel olarak mı çekilmiş bilmiyorum ama vasat bir sunum olmuş. şahsen yiyecek konulu video çekecek olsam ülkelere has yemekler, tatlılar falan seçerdim. abur-cubur zaten sıradan ürünlerdir ve türkiye bu konuda pek de renkli bir ülke değildir.