türk askerlerine bok yoluna giden güruh demek

badem gözlü kör badem gözlü kör
arkadaş sözlükten atılsın kabul de egm ye şikayet etmek nedir ya? ne zaman bu kadar psikopat hale geldiniz lan? ip'sini öğrendiyseniz gidin evini basıp öldürün isterseniz? hem yalan mı lan?
tayyibin yanlış politikaları yüzünden ölüyor şimdi askerlerimiz orada? bu vatan haini şerefsiz adam 3 sene besledi lan teröristi orada, palazlandırdı, şimdi de askerimizi oraya gönderip bu palazlanmış orospu çocuklarına yediriyor?

bu herife biat edip de onu bunu ispikleyen orospu çocuklarına sesleniyorum:

ulan haysiyetsiz köpekler! size o eğitim almaya gittiğiniz okullarda kavga ettiğiniz arkadaşlarınızı, kardeşlerinizi müdüre ispiklememeyi öğretmediler mi? vurmadılar mı kafanızı duvardan duvara her ispiyona gittiğinizde? biz bizi döven itleri müdüre vermeye kıyamayan bir neslin çocuklarıyız acaba siz hangi bok çukurundan çıktınız?
badem gözlü kör badem gözlü kör
sözlüklerin amacı nedir bazı gerizekalı arkadaşlar?

duygu ve düşünceleri serbestçe ifade edebilmek ve ifade ederken de kişisel gizliliğin korunması.

haydi siktir git topla buradaki suç teşkil eden entrylerin hepsini şikayet et, bak bakalım sözlükte sana ne gözle bakacaklar, burada bir iki senin gibi mankurtla zeykur sözlük gibi geyik çevirirsin ondan sonra.

konu kilit bence. ya sence? amk.
summerr summerr
dili kullanırken ne söylediğimizin yanında nasıl söylediğimiz de bir o kadar önemli. böyle hassas konularda daha dikkatli daha iki kere düşünerek yazılmasını düşünüyorum ben de. giden "canlar" sonuçta; gerçek aileleri olan gerçek insanlar, kardeşlerimiz.

ama sözlükte, "klavyem bozuldu yaa savaşa katılamıyorum tüh" tadında, insanlara hakaret ederek, başlık açarak, oturduğun yerden kendini tatmin etmeye çalışmanın da alemi yok. beğenmediysen eksi'lersin, altına yorumla görüşünü yazarsın, bunu mu demek istedin düzelt istersen diye mesaj atarsın vs. girinin kötü bir amacı olmadığı belli bence, yanlış politika sonucu böyle oluyor denmek istenmiş ama olmamış.

öyle asalım böyle keselim demek de, yorum yaparken o psikopat bu gerizekalı demek de kimi nereye götürecek merak ediyorum. sadece kendiniz konuşup kendiniz dinliyorsunuz böyle yaparak.
4
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
şamda namaz kılma ıslak rüyaları gören bir adet hıyarın, testis kanseri ile çürük raporu alan bir orospu çocuğunun yüzünden ölen gencecik çocuklar.

bok yoluna gitmedilerse de mevcut iktidarın embesilliğinden öldü o çocuklar başka bir şeyden değil. allah rahmet eylesin.
orka orka
şehitlerimize allahtan rahmet milletimize başsağlığı diliyorum aynı zamanda böyle yavşakların güvenliğini üretmekle mükellif olan bir kurumuna böyle bi benzetmeyi sadece bölücüler yapar kahrolsun bölücüler şehitler ölmez vatan bölümmez kendiside derhal bi foseptik çukuruna atılmalı
lanetherif lanetherif
aramızda bazı arkadaşlar var ki hem konuştuğu dili bilmez (kürtçe ve ingilizceye daha çok ilgi duyduğu için belki de, hoş ingilizceyi de bilmiyor ya bunlar!) hem de kendileri gibi politik doğrucu bir diğer orospu çocuğu(!) türk askerine bok yoluna giden güruh deyince savunurlar... kendi yandaşı ne derse desin haklı bir gerekçesi vardır zira!

neymiş? sözlükten atılsın ama şikayet etmek neymişmiş? sözlük düşüncelerini özgür ifade yeri imiş...
e tamam, ben de irade özgürlüğümü kullanıp gereken şikayeti ederim? ortada suç unsuru yoksa niye götünüz 3.5 3.5?

davutoğlu denen niteliksiz it, tayyip erdoğan denen her dönemin kandırılanının aklına girip şam'da namaz kıldırma hayalleri üzere konjonktür belirlemese bugün o çocuklar şehit olmazlardı. doğru...

lakin bu ifadede vurgulanmak istenen yönetilenlerin niteliksizliği ise "3-5 niteliksiz şerefsizin oyunu yüzünden can veren vatan evladı" dersin.

bırakın ulan kelime oyununu!

kadı"köy" yamanması homo öşexlover cinsisinin genel özelliği, söver, küfür eder, aşağılar, çoğunluk bulup çeteleşir... kendinden güçlü olanın üstüne geldiğini görünce ağlar, mazluma yatar, boyun büker, zırlar, duygu sömürür...

şikayetimi ediyorum.

bak burada politik doğrucu kadı"köy" varoşlarına orospu çocuğu dedim, ahmet davutoğlu ve tayyip erdoğan eleştirdim. sen de beni şikayet et. ben yargıdan korkmuyorum... ekşi yemedim midem ağrısın.

okulumda kavga edince müdüre ispiyon etmedim, ama kürtçülük yapan bir kürt faşisti orospu çocuğu öğretmeni kalın su borularıyla okul çıkışında benzettiğimiz olmuştur!.. bunu yaptık diye bize göz dağı vermeye çalışan müdürü de önce tartakladığımız sonra vali yoluyla okuldan kovdurduğumuz, edebiyle geri dönünce de oradaki vazifesini bitirene kadar da edebinle devam edip etmediğini kontrol ettiğimiz doğrudur.

2 insanın birbirinden hazzetmeyip kavga etmesiyle, öldürsek ceza alacağız diye dövmekle veya yargıya aktarmakla yetineceğimiz 3-5 orospu çocuğunu bir tutmak kadar komik bir şey de yok... ha zaten yakınımda olsa şikayet etmem. fişini çekerim... al bunu da yargıya götür... bilsem ki öldürüp sıyrılacağım yargılanmadan. öldürürüm. hesabını kitabını yapar öyle bir şansa sahip olmadığımı görürsem önce benzetir sonra da yargılanması için karakola sürükleye sürükleye götürür delillerle birlikte kendini teslim ederken şikayetimi ederim.

zırlayın şimdi cevap niteliğinde entryle faşist falan... he ben faşistim arkadaş!... "ne kadar kan dökülürse o kadar iyidir, kandan korkmayın, dökülen kan kürt gencinin kefaretidir" diyen adamın ideolojisini takip edip, bunun mücadelesini verenleri seven toz pembe solcuları çok güzel. ben faşistim...


türk yurdunu bölmeyi amaçlamadığı sürece her fikre saygım var. mehmetçiği küçümsemediği sürece her söyleme kulağım açık. ha yok vatan evladı olan askere hakaret edersen, vatanı bölmeye yönelik olana empati yapıp, orada canını ortaya koyan gençlere "bok yoluna gidenler" dersen yanımdaysan ağzını yüzünü siker sonra yargıya intikal ettiririm, yanımda değilsen direkt yargıya intikal ettiririm.

bence ağlamak yerine etrafımda olmamanın size getirdiği konforu düşünün.
zeitgeist zeitgeist
asker güzel koyuyor demek ki orospu çocukları burada inim inim inliyor. inlemenin adı da savaş karşıtlığı, hümanizm veyahut iki gram beyinle politik doğru oluyor ne kadar mide bulandırıcı. bu gevşekler ancak sözlük ortamında bu şekilde salya akıtabilir, reelde böyle konuştuklarını hayatta duyamazsınız, korkak, yavşak, kişiliksiz insan artıkları çünkü bunlar.

ancak kelime oyunlarıyla hakaret etmeyi becerebiliyorsunuz, acımaktan öte midemizi bulandırıyorsunuz. havlayın orospu çocukları havlayın ölünüz diriniz her dakika sikilirken siz de varın havlayın bir şey olmaz.
dimetiltriptamin dimetiltriptamin
bence burada arkadaş türk askerine değil, onları oraya götüren yanlış politikaya kabaca tabir kullanmak istemiş. ben öyle inanmak istedim, ama doğrulanabilirliği de ağır basıyor sanki.
kamocan kamocan
boşu boşuna desek daha iyi. ülkeyi kim isgal etmiş? sen işgale gidiyorsun . seni orda gül ilemi karsılayacaklardı, ne sanıyorsun ne işin var senin afrinde. işid artığı öso yu savunmak türk askerinemi kalmış . dışardan rejim ithal edilmez.