türk askerlerine bok yoluna giden güruh demek

summerr summerr
dili kullanırken ne söylediğimizin yanında nasıl söylediğimiz de bir o kadar önemli. böyle hassas konularda daha dikkatli daha iki kere düşünerek yazılmasını düşünüyorum ben de. giden "canlar" sonuçta; gerçek aileleri olan gerçek insanlar, kardeşlerimiz.

ama sözlükte, "klavyem bozuldu yaa savaşa katılamıyorum tüh" tadında, insanlara hakaret ederek, başlık açarak, oturduğun yerden kendini tatmin etmeye çalışmanın da alemi yok. beğenmediysen eksi'lersin, altına yorumla görüşünü yazarsın, bunu mu demek istedin düzelt istersen diye mesaj atarsın vs. girinin kötü bir amacı olmadığı belli bence, yanlış politika sonucu böyle oluyor denmek istenmiş ama olmamış.

öyle asalım böyle keselim demek de, yorum yaparken o psikopat bu gerizekalı demek de kimi nereye götürecek merak ediyorum. sadece kendiniz konuşup kendiniz dinliyorsunuz böyle yaparak.
4
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
şamda namaz kılma ıslak rüyaları gören bir adet hıyarın, testis kanseri ile çürük raporu alan bir orospu çocuğunun yüzünden ölen gencecik çocuklar.

bok yoluna gitmedilerse de mevcut iktidarın embesilliğinden öldü o çocuklar başka bir şeyden değil. allah rahmet eylesin.
orka orka
şehitlerimize allahtan rahmet milletimize başsağlığı diliyorum aynı zamanda böyle yavşakların güvenliğini üretmekle mükellif olan bir kurumuna böyle bi benzetmeyi sadece bölücüler yapar kahrolsun bölücüler şehitler ölmez vatan bölümmez kendiside derhal bi foseptik çukuruna atılmalı
zeitgeist zeitgeist
asker güzel koyuyor demek ki orospu çocukları burada inim inim inliyor. inlemenin adı da savaş karşıtlığı, hümanizm veyahut iki gram beyinle politik doğru oluyor ne kadar mide bulandırıcı. bu gevşekler ancak sözlük ortamında bu şekilde salya akıtabilir, reelde böyle konuştuklarını hayatta duyamazsınız, korkak, yavşak, kişiliksiz insan artıkları çünkü bunlar.

ancak kelime oyunlarıyla hakaret etmeyi becerebiliyorsunuz, acımaktan öte midemizi bulandırıyorsunuz. havlayın orospu çocukları havlayın ölünüz diriniz her dakika sikilirken siz de varın havlayın bir şey olmaz.
dimetiltriptamin dimetiltriptamin
bence burada arkadaş türk askerine değil, onları oraya götüren yanlış politikaya kabaca tabir kullanmak istemiş. ben öyle inanmak istedim, ama doğrulanabilirliği de ağır basıyor sanki.