türk erkeğinin coğrafyanın gazabına uğraması

lora blood lora blood
yaşadığı coğrafyayı hala türklerin göçebe hayat yaşadığı zamanlarda ki gibi gören türk erkeği beyanı. beğenmiyorsan değiştir mekanını kardeşim. hem avrupa'da kızlar teklif ediyormuş.
core satin core satin
çok doğru keşke bizim erkeklerin çoğu gidip yerine iskandinav erkekleri gelseydi. soy, sop, ırk biraz düzelir hepçek bir şeye benzerdik.
mncdprssv mncdprssv
aptallık bu coğrafyaya özgü galiba azizim..

dün okuduğuma ithafen ah hazar denizi ah diyorum..

hayır ne olurdu dünyanın ekseni uzun kenarından geçseydi ha?

ahajsjks siktir edin lan neyse ki uçak hayvanı diye bişi var..

istediğin zaman istediğini yapma imkanını sağlıyor sana..

hem de hiç yorulmadan..
avangard jazz avangard jazz
marmaris barlar sokağında yürürken beni durduran hatun geldi aklıma. baya böyle karşıdan gelirken elini göğsüme koydu merhaba falan. o geldi aklıma, huzunlendim.

içinde bulunduğumuz coğrafyada kadın için yapılan yada yapılmak zorunda kalınan maymunluklari görünce.. elalem birbirini yolda durdurup konuşuyor, tanışıyor.

neyse ya ben daha bişey demiyorum gözlerim yaşardı.
çıkdiyorumçıkhayatımhastayımdiyorum çıkdiyorumçıkhayatımhastayımdiyorum
dağların denize paralel uzanmasının mı yoksa dik uzanmasının mı gazabına uğramış, nedir? hani çok afedersin bir laf vardır: (bkz: kestane kabuğundan çıkmış da kabuğunu beğenmemiş) bir kere birey olarak birisine muhtaç hissediyorsan zaten olay baştan bitmiş. ayrıca kimseyi tutan yok, madem türk kadınını/erkeğini beğenmiyorsun git nereden izdivaç kuruyorsan kur. ama senin şahsi beğenilerin hiçbir bireyi aşağılama hakkını vermez. eyorrlamam bu kadar. hadi hayırlı forumlar.