türk kızlarının yatakta odun gibi olması

3 /
avangard jazz avangard jazz
fanteziye açık olsa gerçekten problem değil. isterse 2 saat uzansın ama bu yaptığı davranışın, vücut dilinin erkeğe söylediği şey 'istiyorsun ben de veriyorum, işini bitir ve git'tir. öbür türlü oiled massage gibi bişeylere açık olsalar, ne bileyim illa penetrasyon olmak zorunda değil. yapılacak şeyler illaki bulunur. lakin bu tür şeylerin lafı edildiği anda 'off ne dysn be sapk' tepkileri verdikleri için, yataktaki bu deneyim 'çift olarak yaşanan bir deneyim' olmaktan çıkıyor. yanındaki kadının istemeyerek bu eylemi yaptığı hissi edindiği zaman erkeğin de psikolojisi değişir. bu da kadınlar hakkında yanlış hükümlere, yargılara varmalarına sebep olabilir ilerleyen zamanlarda (başlığı açan arkadaşlarımız gibi). bunun (yatağa yüz üstü uzanıp öyle durmanın) gerçekten normal veya doğal olduğunu düşünen varsa şunu sormak zorundayım,

o takdirde damacanadan ne farkınız kalıyor ? siz insan mısınız, yoksa meta mısınız, item misiniz ?

seks denilen şey ya istenir ya istenmez, ortası yoktur. istiyorsanız 'istiyormuş' gibi davranır doya doya sevişirsiniz ama istemiyorsanız da o zaman en başta kendisini o pozisyona girmeye zorlamamalı kimse. öbür türlü kafanızda tilkiler dolaşıyorsa, arada kalıyorsanız, karşınızdaki adam tanrı bile olsa zaten o yaptığınız seksten hayır gelmez.

bu yazdıklarım başlığın simgelediği insan grubuna. yoksa tabii ki genellemiyorum.
ipimlekusagim ipimlekusagim
partneri de bir tomruktur büyük olasılıkla, o yüzden kadınları tek başına "soğuk nevale" olarak itham etmek adil değil. karşılarında anglo sakson damızlık biri de olmadığına göre, şaşılası şey değil. hülasası, kişi ne ise onu bulur karşısında. kadınlarımızı itham etmekten vazgeçelim. bence güzel yancılık yaptım.
nyks nemesis nyks nemesis
bununla ilgili sosyal deney yaptım. şöyle ki, hiç işi yatağa götürmeye bile gerek yok. bir erkekle konuşurken bu konuları, son derece utandım sıkıldım çekingen davrandım. diğerinde ise, özgür davrandım. ne istiyorsam ne yaşamak istiyorsam açıkça dile getirdim.

sonuç? utanıp sıkıldığım adamın gözünde masum bir melek oldum. diğerinin gözünde ise açıkça söylemese bile işi bilen bir orospudan farkım yoktu. ikisinin de tepkisi bana çok anormal geldi. sözün özü: kan verir gibi yatmaya devam kızlar, önce erkeklerin bakış açısını değiştirmesi gerekiyor.
lora blood lora blood
normal zamanlarda da erkeklerin odun olduğunu düşünürsek, kadınlar ve erkekler ne kadar da uyumlulular yaa..

şakaları, gülmeceleri bir kenara bırakalım da, kusura bakmayın ama bir çift güzel sözü bile sırf yatağa atmak için kumbarasında saklayan ve orada kullanan adamlara çok bile böyle kadınlar.
ama gerçekten seven, değer veren ve karışıklıklı birbirini isteyen hiçbir çift tensel çekimlerine hayır diyemez.
tek gecelik ilişki mantığında olup, sevgili sorumluluğu taşımayı düşünmüyorsanız. kusura bakmayın ama demleme çay tadında, sallama çay henüz keşfedilmedi.

not: off gene herkes üstüne alınmış. sözlerim kadınların yatakta odun olmasından şikayet edenlere. aksi halde kim kiminle nasıl sevişiyorsa sevişsin, yatak aksiyonlarınız beni ilgilendirmiyor arkadaşlar !
3 /