türk kızlarının yatakta odun gibi olması

3 /
nyks nemesis nyks nemesis
bununla ilgili sosyal deney yaptım. şöyle ki, hiç işi yatağa götürmeye bile gerek yok. bir erkekle konuşurken bu konuları, son derece utandım sıkıldım çekingen davrandım. diğerinde ise, özgür davrandım. ne istiyorsam ne yaşamak istiyorsam açıkça dile getirdim.

sonuç? utanıp sıkıldığım adamın gözünde masum bir melek oldum. diğerinin gözünde ise açıkça söylemese bile işi bilen bir orospudan farkım yoktu. ikisinin de tepkisi bana çok anormal geldi. sözün özü: kan verir gibi yatmaya devam kızlar, önce erkeklerin bakış açısını değiştirmesi gerekiyor.
lora blood lora blood
normal zamanlarda da erkeklerin odun olduğunu düşünürsek, kadınlar ve erkekler ne kadar da uyumlulular yaa..

şakaları, gülmeceleri bir kenara bırakalım da, kusura bakmayın ama bir çift güzel sözü bile sırf yatağa atmak için kumbarasında saklayan ve orada kullanan adamlara çok bile böyle kadınlar.
ama gerçekten seven, değer veren ve karışıklıklı birbirini isteyen hiçbir çift tensel çekimlerine hayır diyemez.
tek gecelik ilişki mantığında olup, sevgili sorumluluğu taşımayı düşünmüyorsanız. kusura bakmayın ama demleme çay tadında, sallama çay henüz keşfedilmedi.

not: off gene herkes üstüne alınmış. sözlerim kadınların yatakta odun olmasından şikayet edenlere. aksi halde kim kiminle nasıl sevişiyorsa sevişsin, yatak aksiyonlarınız beni ilgilendirmiyor arkadaşlar !
3 /