turkish airlines

1 /
josephine k josephine k
300 çalışanını işten çıkarmanın bedelini yüz binlerce yolcusunu kaybederek ödemesini dilediğim havayolu şirketinin isminin ingilizcesi.
cotank cotank
dağıttıkları peynirli,domatesli,yeşillikli sandviçin,yanındaki küçücük kutudaki domates,zeytin,salatalık dilimlerinin başarısını alkışladığım, köpük müdür nedir anlam veremediğim "çikolata-mus" diye küçücük kaplar içerisinde tatlı niyetiyle dağıttıkları iğrenç şeye öehh dediğim havayolu şirketi. dağıttıkları kek de saçmasapandır ayrıca. ev tipiymiş. arkadaş, bir adet elma ya da bir parça çikolata dağıtsanız hiç değilse kaliteli görünür, o uppusuyduruk şeyler de ne? midem kalktı.
koltukları arasında mesafe ayarı iyidir. atlasjet gibi öndeki koltuğa dizleriniz dayanmaz, iki büklüm olmazsınız. uçuş sırasında yapılan ikramlar için de atlasjet gibi bi cappy portakal suyu için 8 tl demezler, ücret ödemezsin. ikramdır yani sahi sahi.
alphamale alphamale
reklamları dünya çapında youtubeda viral olan hava yolları. ama hala her kalkıştan önce ve inişten sonra körüğe yanaşırken şu dandik ramazan özel programı jingle tipinde bişey çalıyorlar kısık sesle.
kimegöreniyegöre kimegöreniyegöre
belgeselini izlemiştim geçenlerde, zamanında amerika marshall yardımı yaparken türkiyeye, (sanırım menderes dönemi) , amerikanın ilk şartı eskişehir de bulunan uçak fabrikasını kapatmamızmış. gayet başarılı buluyorum thy yi, zamanında bide uçak fabrikaları kapatılmasaymış, ne kadar güzel olurmuş.
metruk metruk
uluslararası bir türk hava yolu şirketidir. dünyadaki en büyük dördüncü uçuş ağına sahiptir. belli başlı anketlerde bir dönemdir avrupanın en iyi hava yolu şirketi seçilmektedir.
holmes04 holmes04
reklama müthiş bir bütçe ayirmişlar ve buna çok önem veriyorlar

size birkaç reklam filmi paylaşacağım bunlar benim beğendiklerim
1 /