türkiye de ayak fetişisti sayısının az olması

1 /
çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor
herkesin dillendirmediğinden dolayı olabilir. ayrıca son yıllarda türkiye'de artan naylon çorap kullanımından ayak fetişistleri oranı da git gide artmaktadır. yakında avrupa standartlarını yakalarız. hükümet ise kendine düşen görevi yapıp bu durum için fon ayırmalı ve gereken özelleştirmeleri yapmalı.
horny meydan horny meydan
ne kadar ayak varsa sikeyim afedersin.

şimdi tabi sevdiğim saydığım birtakım arkadaşlarımda da ayaklara karşı olması gerekenden fazla bir ilgi alaka var, o sebeple kelimelerimi dikkatli seçmeye çalışıyorum ama, nedir abi ayak. nedir yani? sikeyim, yemek yerken ayak gördüğümde yemeği bırakıyorum lan ben, o denli tiksinmişim o garip uzuvdan. bi kadının sevilecek başka yeri mi yok lan. tutup vücuttaki en çirkin noktayı bulup oraya tapınmanın mantığını yemin ederim anlamıyorum.

meme sev, kalça sev, efendimi pandikleyeyim ellerini sev. ayaklarını sevme abi ama, sevme lan. kokuyor abi her şeyden evvel. kokmasa ne olur ki, tüm vücudunun ağırlığı bu şekilsiz zamazingonun üzerine biniyor, düzgün görünen bir şey olması nasıl bekleniyor lan.

ondan sonra fetişist sayısı az. bi de kadınları düşünün olm. şerefsizim hatun olsam kafayı tırlatırdım. düşünse abi, vücudunun her santimetrekaresinden tahrik olabilen insanlar var böyle. kimi saçından, kimi elinden, bazısı memelerinden, bazısı dudaklarından, burnundan, kollarından... ayaklarından bile...

benim dirsek gördüğü zaman erekte olan arkadaşım var ulan. acıyın biraz hatun milletine de amına koyim. sevin, sevmeyin demiyorum da, her organdan tahrik olmayın amına koduğumun memleketinde.
oehh oehh
avrupa birliği' ne alınmamamızın en önemli nedenlerinden biridir. tabi bu konuda çeşitli çalışmalar yapılmıyor değil. bu bağlamda yapılması önerilen bir kaç şey şöyle sıralanmış:

-parmak arası terlik kulanımının yaygınlaştırılması.
-kadınların ayak tırnaklarında kırmızı oje kullanmaya ihtimam göstermeleri.
-kamusal alanda bacak bacak üstüne atıldığında, üste atılan bacaktaki ayakkabı ve çorap çıkarılmalı ve ayak gözükecek şekilde insanlara doğru sallanmalı.

çalışmalar devam ediyor. milletçe birlik ve beraberlik içinde bu sorunu da aşacağımıza olan inancım tam.
smyrnahk smyrnahk
doğruluğu ya da yanlışlığı kanıtlanmamış ve ülkedeki tabular yüzünden toplum baskısı altında bunu dile getiremeyecek insan sayısının fazla olması nedeni ile asla kanıtlanamayacak önermedir.
(bkz: babana bile güvenme)
antisosyal mesih antisosyal mesih
türkiye'de yaşayan kızların büyük bilekli olmasından kaynaklanmaktadır. bilek dediğin öyle eşşek boynu gibi olmayacak, yoksa baldırla ayak tümleşik görünüyor.

ha bu arada, benim için baldır bacak bilek çirkin farketmez. böyle de abaza bir yazarım ben. bilinsin istedim.
1 /