tuvalette insanın başına gelebilecek en kötü şey

1 /
tarçınlı ıhlamur huzuru tarçınlı ıhlamur huzuru
okul tuvaletin de herkesin görüp girmediği fakat bir dalgınlık anıyla benim görmeyip girdiğim kabinde,daha önceden,adabıyla sıçılmamış olup,arkada bırakılan sanat eseriyle o an yüzyüze gelmiştim.allah kimseye yaşatmasın.amin amin.
aurora borealis aurora borealis
ahanda böyle dana kadar örümcek. yok yok bildiğin tarantula bu. dana da olabilir. ve bunu hızlıca döndüğünüz duvarda burnunuza 10 cm mesafede görmeniz. allah düşmanımın başına vermesin.
naringergedan naringergedan
facebook'ta iphonedan arkadaşınızın yeni çektirdiği olay fotoğraf altına yorum yapma sırasında internet bağlantısının yavaşlaması. kesilmesi demedim dikkat ederseniz, ona yürek dayanmaz.
kranjcar kranjcar
misafirlikte kabız olmanız, dolayısıyla uzun ve acılı bir süreç geçirmeniz, en nihayetinde meydana getirdiğiniz eserin sifona dirençli olması ve onu yok etmek için de epey bir mücadele verdikten sonra tuvaletten çıkışta milyonlarca soru ve soğuk espriye maruz kalmak.
metis metis
deprem olup evin kısmen yıkılması suretiyle bokun püsürün arasında kalmak evin kalanıyla iletişememek olsa gerek
emo the unlucky polar bear emo the unlucky polar bear
taharet musluğunun olmadığını farketmek.
o nasıl olacak ki demeyin, yıllarca yurt dışında kalmış o yüzden de avrupa stili döşenmiş bir eve sahip hıristiyan bir arkadaşa sahip bir arkadaşın evinde ihtiyaç gidermek zorunda kalırsanız dediğimi anlarsınız. bir de 'tuvalette taharet musluğu yok lan' serzenişimi 'e evet yok olması mı lazımdı ki?' cevabını almamı hala hatırlıyorum.

(bkz: alacakaranlık kuşağı)
1 /