twerk

1 /
ariel ariel
ortalama esneklikle ve güzellikle bir türk kızının bırak hakkını vererek yapmasını, sadece yapmasını bile gözümün önüne getiremiyorum. belki belki "hani biz marjinaldik" spor salonlarında başarısız denemeler olabilir.
hapis yatmis bir kuafor hapis yatmis bir kuafor
bir türlü anlam veremediğim ama bir o kadar da hoşuma giden g*öt sallandırmalı dans türü. hayır bakıyorum videolara falan, kızlar evde tekken durup twerk yapıyor. götünü sallıyor. bunu videoya alıyor ve paylaşıyor. şimdi bakın söylemesi ayıp benim de s*ikim güzel. bi kaç hanımefendiden iltifat aldım bunun hakkında. şekli falan yerli yerinde. biri suratından daha bakılası demişti, kırmıştı ama bunu da belirteyim. neyse. ben şimdi evde boş boş dururken birden s*ikimi sallayıp video atsam insanlar ne düşünür, bana nasıl yaklaşır, arkamdan ne konuşulur. bir düşünsenize.

aynı zamanda türk kızlarının hayvan gibi güzel becerebildiği dans türüdür. bok atan erkek gidip kendi kuru götünü izlesin.
meczub meczub
illa kalça isteyen bir dans türü değildir. yani kim kardashian'ın kalçalarına sahip olmasanız bile doğru teknikle gayet güzel twerk yapabilirsiniz.


işin ilginci bunlar rus.
1 /