twitterın swinger platformuna dönmesi

scribe scribe
uzun zamandır twitter kullanan biri olaraktan garip bulduğum hadise. kimsenin yaşam tarzını eleştirmek değil amacım. kaldı ki bu swingercı tayfayı da baya komik buluyor, gülerek, gizliden takipliyorum.
geçen bi çiftin hesabına denk geldim. yozgatlılar. anladığım kadarıyla tweetleri atan kişi bey amca. amca, çok afedersiniz "yok mu yozgat'ta karımı sikmek isteyen" diye tweet atmış gecenin 1'inde. karısının fotoğraflarını atmış. abla 150 kiloluk bir angus. altına gelen yorumların hepsinde fake penis fotoğrafları var. diğer tweetlerine bakıyorum "doyurun prensesimi" falan yazmış.
önerilenlerden başka bir hesap buldum. zonguldaklı bir çift. başka bir çiftle eğlence videolarını atmışlar. ortamda kırmızı tuborglar, boş parliament kutuları, 72 ekran tüplü televizyon, dantelli bir fiskos sehpa ve disko topu gözüme çarptı. iki abla da kuru götlüydü ve o kuru götleriyle twerk yapmaya çalışıyorlardı. neyse, bu videoyu paylaşan hesap da "siz de ortamımıza katılmak istiyorsanız aşağıdaki 8 soruluk anketi doldurun ve mailadresinisallı[email protected] mail adresine mail atın" diye bir tweeti başa tutturmuş.
yine aynı hesabın erkek üyesi bi swinger partisinde neriman teyzeyle seks yapıyor. neriman teyzenin kukusuna penisini soktuğu anda neriman teyze "yandım anam uy uy uy" diye çığlık atıyor. ya beyfendi, gencecik adamsın, neriman teyzeyle seks yapmak nedir ? hadi yaptın, farklı bi bakış açın var sekse, eyvallah diyelim. "yandım anam uy uy uy" diye çığlık atan bir teyzeyle seksi nasıl devam ettirebiliyorsun ?
bu mecrada en çok hoşuma giden tayfa da bir umuttur diyerek tweet atan tek erkek hesapları. aktif,pasif herkese yazıyorlar. geçen bi dayı telefon numarasını paylaşmış. nicki de kendi adı ve soyadı. dayıyı facebooktan buldum. eşi kapalı, iki kızı kapalı. bir de erkek çocuğu var. bu dayı gay bir arkadaşın videosunu rtleyip "uf sana ne saplarım güzelim, kayserili malı yemek istersen ara görüşelim" yazıp telefonunu atmış.
uzun lafın kısası nasıl bir kafanın ürünü bu insanlar anlamış değilim. inanın yukarıda bahsettiğim tarzdaki insanların cinsel hayatları umrumda değil ama ben bu insanların ciddi derecede sapık olduklarını düşünüyorum. isyan ediyorum, isyan.
scribe scribe
ek başlık açmak istemediğim için buraya yazayım.
swinger tayfaya ek olarak, anadolulu amcaların gay bulma platformuna da dönüşmüştür. o kandil, cuma mesajları paylaşan amcalar, çocuğu yaşındaki pasiflere "arkanı dövdürmek ister misin ?" diye mesaj atıyorlar. bu amcaların genel özelliği ise çoğunun hesabında numarası ve kendi adının ve soyadının yazıyor olması.
bunun sebebi cesaretten ya da korkusuzluktan değil, sosyal medyada anonim kalmayı bilmemekten.
elazığlı bir pasifin videosuna denk geldim üç ay önce. göbekli, küçük penisli bir gakkoş dayıya "arkasını dövdürüyordu". videoda beni şaşırtan hatta şaşırmayı geçtim, beni üzen tek kısım elazığlı pasif kardeşimizin jartiyer giymiş olmasıydı.
elazığlı pasif kardeşimiz kendisini pazarlamak adına ara ara gakkoş dayıya "maamelem nasıldı aygırım" diye soruyor, gakkoş dayı da nefes nefese bi ses tonuyla "kendiğdem geçtiiğm" falan diyordu.

yeni bir twitter maceramda görüşmek dileğiyle.
scribe scribe
bugün de sizlere karşılaştığım ensest profillerden bahsedeceğim.
ensest profillerde karşılaştığım şeyler, swinger ve anadolulu ibne amcalar tayfasından çok daha fazla midemi bulandırmıştır. neyse gelelim konumuza.
yakaladığım ortak noktalar, çoğu ensest profilin kenar mahallelerde ikamet ediyor olması, çoğunun yirmili yaşlarda olması ve hemen hemen hepsinin geniş aile yapısına sahip olması.
annesine, teyzesine, halasına, kuzenine kabaran gençleri görmek beni derinden yaralıyorlar. kabarılan kadınların paylaşılan fotoğraflarına baktığım zaman da orda da ortak noktalar silsilesine denk geldim. kabarılan hanım ablalar, 70 santim selülitli ve çatlak bacağa sahipler. 70 santim bacaktan da anlayabileceğiniz üzere bu kabarılan ablalar baya kilolu hatta şişman ablalar. ensestler farkında değil ama bu ablalar, vajinasında penis eriten cinste ablalar. on santim penisi kaybolacak delikanlının farkında değil. ortak özellik konusunda son olarak, bu kabarılan ablalar istisnasız beyaz don giyiyor. bu da şu demek, kabarılan ablalar, kendilerine kabarıldığının farkında değil. zaten beyaz don giyen bir insanın, seks hayatı olması imkansıza yakın bir durumdur.
ensestlerin paylaştığı fotoğrafları incelerken baya güldüm. çocuk, annesi olarak nitelendirdiği kişinin fotoğrafını paylaşıp -afedersiniz- "dikiş yorgunu" yazmış. teyzenin olaydan bi haber olduğu o kadar belli ki. teyze, oturmuş koltuğa çekirdeklerin arasındaki soslu fıstığı bulmaya çalışıyor. karşısındaki hıyarın ne boklar çevirdiğini bilse onu sosa bular, fıstık diye yer.
bu ensestlerin hayal dünyaları da bir hayli geniş. ancak vizyonları çok düşük. şimdi anlatacağım olayda bana hak vereceğinizi düşünüyorum. geçen birisi notlardan ekran görüntüsü paylaşmış. olay şöyle gelişiyor.
ensest genç duşa giriyor. sırtını keselemesi için teyzesinden yardım istiyor. teyzesi geliyor bunu keseliyor. tam o sırada teyzesi bu itirafçının dudaklara yapışıyor. olay vuku bulurken, banyoya ensest gencin halası giriyor ve "sadece teyzeni sevindirme, beni de sevindir" diyor. hala yapışıyor ensest gence. hikayeye göre genç ikisini de mutlu edip banyodan çıkıyor. artık iki güne bir bunu yapıyorlarmış.
bakın ensestlik yok demiyorum ama gençlerin hayal dünyasına bakar mısınız ? bu kişilerin takipçi sayıları da fazla.
son olarak takipçileri ile olan diyaloğu anlatayım. takipçisi, ensest gence "ananın donunu paylaş" diyor. bu ensest genç paylaşıyor. sonra takipçisi telefonunda bu fotoğrafı açıyor ve telefonun üzerine boşalıyor. bunu da ensest gençle paylaşıyor. ensest de "oh içim soğudu, annemin benden başkalarını mutlu ettiğini görünce" diyor.
ülke insanımız cinsel arzuları sebebiyle kafayı yemeye devam ediyor.

bir başka faciada görüşmek dileğiyle...
meczub meczub
twitter sadece swinger değil bildiğiniz tüm leşliklerin kaynağı olmuş durumda. ensestler, amca gayler, swingerlar, karısımı pazarlayanlar, annesini uyku ilacı ile uyutup tecavüz edenler vs vs vs.
artık kim el atar bilmiyorum ama lakin birilerinin çabucak el atması gerek hatta malum hesapların sahiplerinin de tutuklanması gerek. yoksa dışarıda başımız belada.
elcordobez elcordobez
senin twiterda gezdiğin yere göre değişir delikanlı demek istiyorum. hele ki, swinger ve ensest olayını beraber ele alma kusması yakışmamış buralara. keşke herkes atıp tuttuğu konu hakkında minimum da olsa bilgi sahibi olsa.

twitter benim gibi 30'larında bir amcanız için mucize gibi bir şey. çok eski zamanlarda günlük gazete, dergi takip etmek, sadece musait zamanlarda okumak zulüm gibi bir şeydi gibime geliyor şimdi. hele ki taşradaysan aldığın gazete 3 gün gelir 5 gün gelmez, takip ettiğin dergi 2 ay gelir 5 ay gelmez. gelse de çıktıktan 3-4 gün sonra gelir. her an her yerde okuyamazsın. her yenilikten haberdar olamazsın.
şimdi bu şeytan icadı kuş sayesinde neredeyse her sevdiğim yazarın yazısı çıkar çıkmaz bana telefonum kadar yakın. her haber saniyesinde güncel haliyle elimin altında. ve her yerde de okunma şansı var. ahh gençler, ne olur biraz şu günlere şükür etseniz.

evet çok kaliteli pornolar da var. yine çok eskiden depozütosuyla, bilmemnesiyle kiralaması dünya para tutan vhs videolar çağı yaşamış biri olarak bulunmaz nimet. hele ki o büyüklerimizden utanç içinde sakladığımız dergiler çağını ne siz sorun, ne ben anlatayım.
2
sweet child o mine sweet child o mine
siz nasıl insanları takip ediyorsunuz ki... ben twitter'ımı her açtığımda anasayfamda şu oluyor:
hatta bu tweeti anasayfamda görmeyince bir şeylerin ters gittiğine inanıyorum.
scribe scribe
yukarıdaki bazı çok bilmiş arkadaşlara ithafen,
ben zaten bilerek bu hesapları araştırıyorum, buluyorum. bi yerden sonra da search datama ekleniyor bu hesaplar zaten. neyse konumuz bu değil. benim gözümde swingerlar da ensestler de aynı bokun farklı renklisi. çok çok afedersiniz, karısını siktirmek isteyen adamla, annesini sikmek isteyen adam arasında ne gibi bir fark olabilir ki ?
sosyal medyanın dahi çocuğu triplerinizi mümkünatı varsa benden uzak tutun. öpsünler, güneş görmemiş yerlerinizi.
topalkırkayak topalkırkayak
bu tarz hesapların eskiye göre daha gözle görülür hale gelmesinin en büyük sebebi tumblr'ın yetişkin içeriği yasaklaması. denk geldiğim birkaç yabancı hesap var. profillerine yazmışlar, orada olamadığımız için buradayız diye. çocuk çombalağın önüne düşecek taglerde yazmadıkları sürece kimseye bi zararları olduğunu düşünmüyorum. bırakın abi, herkes istediği gibi takılsın. twitter'ı kapatalım da insanlar bizi mi siksin?*

not: yanlışlıkla falan denk gelmedim. o tarz bi yavşaklık yapmayacağım. gayet bile isteye takip ettim. recep ivedik de izledim, yemekteyiz falan da.
abcd02561 abcd02561
benim anlamadığım şey twitter ne alaka? yani twitter kapatılınca bunlar yok mu olacak. twitter sonuçta gerçek insanların oluşturduğu sanal profillerden ibaret değil mi? instelada ekşide facede instagramda bu insanlar yok mu? bunların hepsinin mi kapatılması veya hepsine mi müdahale edilmesi gerekiyor? çözüm bu mu?