ulaşımda yüzde 50 sınırının kaldırılması

bi niyan vardı bi niyan vardı
içişleri bakanlığı, 81 valiliğine gönderdiği genelgede şehiriçi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığında % 50 kapasite kullanma zorunluluğunu kaldırdı. araçların cinsine ve yoğunluğuna göre ayakta ne kadar yolcu alacaklarına ilişkin karar il ve ilçe hıfzıssıhha kurullarına bırakıldı.

bilim kurulu'nun önerileri ile farklı bir uygulama yaparlar mı belirsiz. insanlar işlerine gitmeliler onu da anladık. ama hiç hoş olmadı bu durum...
kanaat onderi kanaat onderi
ülkeyi yönetenlerin "tamam virüs bitti, artık pek bir şey olmaz" talimat ve izninden sonra, tıka basa otobüs ve dolmuşlara binmek zorunda kalacakların allah şimdiden yardımcısı olsun. pandemiydi, iyice pandomime dönüştü.
sickgod sickgod
toplanın arkadaşlar açıklıyorum. pazar günü bildiğiniz üzere 5 bilinmeyenli 8 değişkenli sokağa çıkma yasağı vardı, gece 12 sularında korona virüs ile masaya oturuldu. görüşmeler oldukça olumlu geçti hatta korona virüs birkaç kez espri falan da yapınca bizimkiler yeni normal falan unutup direkt şubat ayına döndüler.
bitse de gitseks bitse de gitseks
daha dün halkına destek için taşıt kredi faizlerini düşürdü devlet, buna rağmen hala otobüse, dolmuşa binecek kadar fakirseniz ölün zaten. bu devlet daha ne yapsın sizin için.