ülkü ocaklarında kazakça kursu

naz naz nazilli naz naz nazilli
zor değildir,hayata geçerse faydalı olacak bir eylemdir. ülkü ocaklarının donanımlarını arttırıp kazakça, kırgızca, azerbaycanca, türkmence, özbekçe, uygurca, tatarca, başkurtça gibi kardeş dillerimizi öğretecek ve çok daha faydalı insanlar yetiştirmiş olacaktır.
(bkz: ülkü ocaklarında kırgızca kursu)
(bkz: ülkü ocaklarında azerbaycanca kursu)
(bkz: ülkü ocaklarında türkmence kursu)
(bkz: ülkü ocaklarında özbekçe kursu)
(bkz: ülkü ocaklarında uygurca kursu)
(bkz: ülkü ocaklarında tatarca kursu)
(bkz: ülkü ocaklarında başkurtça kursu)
dersaadette yalınayak dersaadette yalınayak
ziya gökalplerle, yusuf akçuralarla, mehmed fuad köprülülerle, mustafa kemal atatürklerle anılan türk milliyetçiliğini mafya seviyesine indiren bir partinin pek de hayata geçiremeyeceği ütopik kurs.

mhp'nin çevre, toplumun genel mutluluğu, geleceğin teknolojileri, eğitim, kişi hak ve özgürlükleri bağlamında şu an hiçbir vizyonu yok. tek üzerinde durdukları şey bekâ ve o bekâyı sadece elde silah terörist avlamak olarak görüyorlar. toplumun kutuplaşması, kavga gürültü, tahammülsüzlük, düşüncenin bastırılması gibi meseleleri bekâdan saymıyorlar.

zaten partide gelecek vizyonu olan herkes iyi parti gibi ne olduğu belirsiz bir partiye transfer oldu. mhp köy kıraathanesine döndü iyice.

haliyle bu adamlardan kazakça kursu beklemek manasız. türkçeyi düzgün konuşsun, yazsın, çinliyle koreliyi karıştırmasınlar kafî.
bedava sirke bedava sirke
instagram tanıtımına "reislerde sever. fakülte reisi." yazan arkadaşların takıldığı mekanlar değil miydi bu ocaklar? olmaz ya hadi oldu diyelim öncelikle ocak sakinlerine * türkiye türkçesi ile okuma, yazma öğretimi yapacak bir kursu versinler daha sonra kazak türkçesi kursu açmaya karar veriler.