ülkücü reisin üniversite kantinindeki konuşması

1 /
mordor belediye başkanı mordor belediye başkanı
reislik devir teslim töreninde yapılan, beyin yakan konuşmadır.

''selçuk üniversitesi türk- islam aleminin kalesidir, bu arkadaş da buranın mülki idari amiri ve uç beyidir. herkes kendine çeki düzen versin, reise sıkıntı çıkaranın ağuna koyarım. bunu asla unutulmamalıdır.''

(bkz: hahahahahahahahahahaha)
(bkz: böyle buyurdu reis)
(bkz: tipik ülkücü zekası)
(bkz: türkçe konuşmayı bilmeden türkçülük yapmak)

ve daha bir sürü bakınız.
3
dolphin1313 dolphin1313
yeminle çizgi film karakteri gibi adamlar ya.
ülkücüsü,pkklısı, cırlayan solcu kızlar, öğrencileri parti yapıcaz diye toplayıp havasız dandik cluplere götürüp söğüşleyenler, okul klüplerinde karı kız kovalayanlar, 7/24 kantinde takılıp şu kızı ziktim şuna çaktımcı edepsiz piçler.
bi bittirin gidin artık şu okullardan.
1
ragnarlort ragnarlort
burası edebiyat fakültesiyle yazık bizim çocuklara. uç beyi diyo mülki idari amir diyo. kimsiniz lan siz devlet içinde devletçilik mi oynuyosunuz. ben bu işin mefulü mefailü mefailü failüne başlarım.
elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
son birkaç yıldır bizden alınan vergilere acayip kafayı taktım.

ota boka alınan vergileri taşa toprağa gömdükleri yetmiyormuş gibi bir de şöyle eşekleri okutmak için harcadığımız aklımıza geldikçe sinirleniyorum.

mesela şu eşekler senin benim verdiğimiz vergiler ile 1,5-2 liraya karnını doyuruyor, sağlık hizmeti alıyor, o kadar akademisyen bunlara vakit harcıyor, doğal gaz, elektrik, su ne bilim her sikim ihtiyaçlarını karşılıyoruz belki.

bir kahvede çekilmiş olsaydı bu video hiç sikimde olmaz, güler geçerdim ama üniversitede çekilince harbi zoruma gidiyor.

üniversiteden mezun olan kişinin aydın olması beklenir. bizim üniversitelerimiz diplomalı eşşek yetiştiriyor.

gerçi bizim aydınımız bile eşek ama o başka konu.
di mi ama di mi ama
videonun tek bir karesinde düzgün bir şey, tek bir saniyesinde saçma olmayan iki kelime bulunmaz mı?

(bkz: ne desem ggg)

kendi hallerinde takılsalar en fazla hallerine acırsın ama bunlar etrafa zarar vermeleriyle, sağa sola sataşmalarıyla ünlüdür.
acarabi acarabi
bel kemiğine gel paşamızın.
ottan boktan yerlerde dernek açar gibi üniversite açılır ve bu çakma üniversitelere çakma puanlarla öğrenci alınırsa ve dahası bu naylon üniversitelerde mafyamsı yapılanmalara ve mafyamsı tehditlere göz yumulur ise daha ne olacaktı.
hay senin bel kemiğine emi!!!
1 /