ümit öztürk

kilimci42 kilimci42
serdar ali çelikler'in daha birkaç gün önce canlı yayında kırmızı çizgi programında "bu ümit öztürk'ün hakemlikle falan alakası yok, bunun lisansını bir an önce iptal edin" dediği, 9 aralık 2017 tarihinde oynanan galatasaray-akhisarspor maçını katleden hakem.

türk hakemliği tarihinin en rezil dönemini geçiriyor yaklaşık 5 senedir cidden. ve bu hakemlere mhk taşak geçer gibi "ortalama yönetim" "iyi yönetim" gibi notlar veriyor her hafta.
avangard jazz avangard jazz
trabzon-kasımpaşa maçının büyük bölümünü izledim.

bu seviyede böyle hakemler olmamalı demek çok saf ve kibar bir yorum olur.

hakem değil bunlar. hakem diye bunları süper lig'e çıkarıp maç verenlere sövmek lazım ama onlar da zaten belli amaçlarla seçiyorlar. 'birilerinin adamları', bunun gibi az denmeyecek kadar hakem var ve aktif olarak hakemlik yapıyorlar bu seviyede.

biz beşiktaşlı halimizle bu kadar doğranıyoruz diyoruz ama trabzon'a yazık abi cidden, bize yapılan hiç yani trabzonla karşılaştırılınca. maçlarını izlemeyenler gerçekten bilmiyor. bu kadar açık, aleni, hunharca doğranmaz bir takım.. şu trabzona yapılanın hiç bir takıma yapıldığını sanmıyorum. puan tablosunu görmeniz yeterli. müdahale etmeseler ligin tepesine de yaklaşırlarmış, birilerini çok rahatsız ederlermiş demek ki. işin daha da iğrenç yanı zaten önündeki rakibi ile aralarında 10 puan fark var ve 32. hafta. insaf amk, cidden insaf ya.
zorrof kamil zorrof kamil
süper ligde görev yapan galatasaray hakemi. yusuf namoğlu'nun galatasaray'ı kollamak, rakiplerini doğramak için sahaya sürdüğü düdüklerin başında gelir. kartları, penaltıları, ofsaytları sahada şike nasıl yapılır sorusuna cevaptır. çok yetenekliymiş gibi bir de var sistemine de başvurmaz bu artist. bunun gibi kafasında kırk tilkiyle maça çıkan art-niyetlilere düdük artırılmadıkça türk futbolun sittinsene bir bok olmaz.
medel'in pozisyonunda götünden dünyanın en saçma penaltısını uydurmuş. var hakeminin uyarısı ile pozisyonu tekrar izlemiş ve utanmadan şaibeli kararını değiştirmemiştir. çünkü böyle mhk'ya böyle cimbom holiganı rezil adamlar yakışır.
zorrof kamil zorrof kamil
geçen sezon şampiyonu belirleyecek maçta muslera'yı oyundan atamayan düdük.

konya'da medel'e dünyanın en komik penaltısını veren ve var'a bakıp kararını değiştirmeyen hakem.

federasyonda herkesin hakemi var. biraz sesinizi çıkartırsanız kritik deplasmanlarınızda görev alırlar.


zorrof kamil zorrof kamil
galatasaray bu aslan yürekli taraftarı sahadayken zor maç kaybeder. keşke şampiyonlar ligi maçlarını da böyle hakemler yönetse keşke. ali palabıyık fenerbahçe için ne ise galatsaray için odur.
sophones sophones
çok ilginç bir başlıktır.

hakkındaki tüm giriler kendisinin galatasaraylı olması ve yönettiği tüm galatasaray maçlarını galatasaray lehine katletmesiyle ilgili olması gerçekten ilginç.

10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı için bir şeyler yazacaktım ama gördüklerime gerçekten inanamadım.

bugünkü maçta da galatasaray'a komedi ötesi bir penaltı vermiş, trabzonspor'un net penaltısını var'ı izlediği halde vermemiştir (ceza sahası dışında bir pozisyonda belhanda'ya aynı hareketten sarı kart vermiştir)
demir77 demir77
gs nin tetikçisi. geçen sezon gs yi şampiyon yapan hokkabaz. bu akşam da vara bakmasına rağmen net penaltısını vermemiştir trabzonun. hatta 2 kırmızısını da es geçmiştir gs nin(küfür eden gs lileri). acilen düdüğü asılmalıdır. hatta geçmişi ve varsa bağlantılı olduğu yapılar araştırılmalıdır(anladınız siz onu).

(bkz: 21 nisan 2018 alanyaspor galatasaray maçı)