ünlü biriyle ilişki yaşamış sözlük yazarları

1 /
ölümsüz kelebek seyfi ölümsüz kelebek seyfi
seyfi doğanay rakı içti ben izledim.

cahit berkay adımı sordu küçükken. siklemedim.

tolga sağ yanağımı sıktı. bişey demedim.

belkıs akkale'yi gördüm, korktum.

şerefsizim hepsi de doğru.
kedidillitiremisu kedidillitiremisu
taksim' de iskender paydaş' in arkasindan: '' noldu bizim kaset işi, hep böyle yapiyorsun yalan dolan'' diye bağirip taciz etmişliğimiz var. kendisinden ve elini tutup sürüklediği kizdan özür diliyoruz. taciz dediysek metrelerce peşinden koşmadik, kendi aramizda eğlendik, laf attik, belki duymamiştir bile ama sanmam, bilhassa bağirdim...
wolverineyolverin vol 2 wolverineyolverin vol 2
sene 1995 mersin'de bir otelde mahsun kırmızıgül'le aynı asansöre bindik "kaçıncı kata çıkacaksın genç arkadaşım" dedi. o zamanlar rambo model saç ve bıyıkları vardı. korktum.

şimdilerde adını vermeyeceğim bir fotomodel kızımızla 7-8 yaşlarındayken öpüşmüştük.
sona sona
kıvanç tatlıtuğ arkadşımla bana selam vermişti. (nasıl hayvan gibi baktıysak adama) sonra fotoğraf çektirmek istedik, çekimdeyiz şu an falan dedi, yaa biz eve gidicez dedik "o zaman evinize gidin yavrucum" dedi. biz de döndük gittik. lan anlatınca yine güldüm kendime ya adjsadbjsacb.
eleonora eleonora
nefise karatay'ı bakışlarımla soyup yavaş yavaş sikmişliğim vardır. o ne güzel kadındır öyle ya! o cüneyt özdemir'de ne ballı herifmiş!
edit: ayrılmış onlar yaw, başka biriyle berabermiş nefise. neyse, ben yine görsem yine sikerim bakışlarımla, durduramam kendimi.
1 /