uyuşturucu satıcılarının ayaklarını kırın

1 /
wisefat wisefat
bu basiretsiz ne zaman zor kullanarak kendince "huzur operasyonu" yapsa ertesi hafta ülkede terör eylemi oluyor.allah korusun.
bu arada kendisinin "suçu bana atın" lafına güvenecek saflıkta memur yoktur sanırım.satışlarda uzunla yarışacak bir tip kendisi.
bir aralar 50 kiloyla gezen içici bir yeğen vardı.ne oldu o?çok seviyordu acaba bırakabildi mi?neyse ya su çok güzel.bulandırmayayım.
leopold leopoldoviç leopold leopoldoviç
ama'sız, fakat'sız, net olarak işkence ve kötü muameleyi meşrulaştırdı kendisi. alın hayrını görün.

taraf olduğumuz uluslararası sözleşmeleri falan siktir ettim; insanın vicdanı bu kadar ayaklar altına alınır mı ya.
yürüyen adam yürüyen adam
devletin uyuşturucu satıcıları ile mücadele şekli bu olmamalı. bir insanın kötü işler yapıyor diye insanlık dışı muamele görmesi kabul edilebilir bir şey değil. devletsin yani mutlaka sağlıklı şekilde çözülebilir.


ülkede işkence geri mi geliyor acaba diye kaygı uyandıran açıklamadır.
dumrul dumrul
fetullahçı terör örgütüyle bağlantıları çok iyi bilinen ss'in şaşırtmayan açıklaması. kendisi adeta bir sedat peker.

"öldürün sedat peker söyledi dersiniz", "bacak kırın ss istedi dersiniz"...

tam çete devleti, mafya imparatorluğu diyeceğim ama akp parti devlet diktasında çadır devletinden başka bir halt olmadığını biliyoruz.

ortada mafya gibi işleyen bir terör örgütü var. kimse ss gibi teröristlerin gazına gelip yasaların suç olarak tanımladığı işlere girmesin. işkence suçunda zaman aşımı yok.
masumiyet keranesi masumiyet keranesi
öyle polise yetki vermeden vay efendim ayağını kırın. yok kolunu götüne sokun sürahi gibi gezsin falan demekle olmuyor bu işler. metroda vatandaşın birini aradı diye açığa alınan polis gördü bu gözler. kimse de demedi ya adam bombacı da olabilir polis işini yapıyor diye.
şiddete karşıyız ayaklarını da gülerek izliyorum.
keşke gerçekten yapılsa uyuşturucu satana işkence, bir ailenin ocağı sönecegıne torbacısı, hapçısı kırık ayakla gezse. fakat bizde olay söyle olur ; yetki verilir sıradan vatandaş suçu günahı yokken dayak yer, torbacısı, satıcısı adliyeye sevk edilir serbest kalır
lora blood lora blood
akp devlet yönetimiyle alakalı keskin bir durum var.
bu adamlar neyi çıkıp konuşsa, hep daha fazlası oluyor. çünkü taktikleri bu.
kürtaj ve ertesi gün haplarına laf ettiler, millet daha çok kullandı bu yöntemleri.
uyuşturucu işi de aynen öyle olacak.
ulan sen koskoca bakansın. polisin biri gidip köşede ki torbacının bacağını kırsa ne olacak ? teşkilat gidip başka torbacı bulup onu işe salacak. uyuşturucu tacirliğini mahalle maçı sonrası yapılan kavga gibi çözmeye çalışmak gerçekten çok akıllıcaymış.
bu pis işleri yapan adamların hayatta kaybedecek hiçbir şeyleri yok. çoluk çocuk sahibi ve bir hayat mücadelesi olan 3-4 polisi öldürsünler kıyıda köşede de, o zaman göreyim seni. bakalım o zaman da, olanların arkasında durabilecek misin ?
olay anında, olay yerine gelmeyen polis, gidip torbacı bacağı kıracakmış. ha ha haaa.. sizin gücünüz anca masuma, günahsıza yeter. devletlerin gizli gizli el altından yaptığı pis işleri kusura bakmayın ama siz çözemezsin. öyle bir istikrar yok çünkü sizde..
hee bu arada sayın soylu, sentetikten uzak durun.
mistik penguen mistik penguen
(bkz: yetmez ama evet)
(bkz: buralar torbacı dolmuş)
yoksa gençleri zehirleyen onların sağlığı üzerinden para kazanan, yuvalar yıkan ocaklar söndüren bir şebekenin paralı itlerine duyar kasan girileri başka nasıl izah edebiliriz. yaraya neşter vurmadan iyileştiremezsin. ve mikroba merhamet hastaya merhametsizliktir. toplumun sağlığını tehdit eden uyuşturucu mikrobu da zerre kadar toleransı hak etmiyor. cümlenin altına imzamı atıyorum.
rene rene
böyle bir saçmalık yok. bu adamlar yetki sahibi adamlar, devletin temsilcileri, ne biçim açıklamalar bunlar aklım almıyor, sokak ağzı gibi konuşmalar. sen devletsen suçsuzun kadar suçlunun da hakkı senin garatörlüğünde korunmalı bir ülkede, böyle açıklama mı olur? buna inanıp orantısız güç kullanacak amip beyinli memurlar olursa ne olacak, bakanımız konuştu böyle böyle söyledi bende bu torbacıyı sakat bıraktım dese ne olacak, bu ne biçim hukuk, asayişi sağlama anlayışı. suçu ne olursa olsu temsil ettiğin halkın hiçbir bireyine şiddet uygulayamazsın, işkence edemezsin, torbacı da olsa bu değişmez, yasaların ön gördüğü çerçevede yargılar cezasını verirsin.
bu açıklamaları dönem dönem yapıyorlar çünkü koyunlarının en çok hoşuna giden jargon bu, sırf o yüzden. neyse bana ne yahu.
en tipsiz ördek yavrusu en tipsiz ördek yavrusu
az bile demiş.
ulan çocukluğumu gençliğimi bu piçler sikti attı.
biri sağ kaburgam, biri karnımda olmak üzere iki şiş yarası. bu uyuşturucu kullanan piç kurularından armağan. ben sigara bile kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım oldu. bunlardan kaçmak için liseyi eve çok uzak bir yerde okudum. orada bile bu piçlerle kavga ettim.

bu orospu çocuklarının bana sataşma sebebide hep aynı olmuştur. senin götün çok kalkık! sen niye artis artis yürüyorsun.
ulan götü kalkık diye adam mı dövülür.
dövdüler işte beni çok defa. beni dövenleri adam toplayıp dövdürdüğümde. daha çok adamla daha çok dövdüler. öldürmeye kalktılar beni. aylarca giremediğim sokaklar oldu. mahalle bakkalına kaçıp, mahalle bakkalının beni korurken dayak yemesine şahit olup. canımı kurtarmak için bakkalı bırakıp kaçtım.

zamanında polisler bu piçlerin bacaklarını kırsa idi. ben bunları yaşamazdım. soylu'nun da polislerinde arkasındayım. kırın bacaklarını.

sizin işkence görmesin dediğiniz adamlar. lise çağında hatta ortaokul çağındakilere ne işkenceler yapıyor. abartmıyorum 30'a yakın uyuşturucu balı vs kullanan sokak çocuğu tarafından ölümüne saldıraya uğradım. bu adamlar işkence görmesin diyene ben işkence yaparım.

zaten 18 yaşından küçük olduklarından suça itilmiş çocuk diye ceza almıyorlar. bırakın iki tokat yesinler.
deepdarkbluesea deepdarkbluesea
sorun çözme konusunda devrim niteliğinde bir açıklama olmuş.

satıcı-torbacı denen boklar uyuşturucu pazarının son halkasıdır. bi tane satıcının ayağını kırsan yenisini koyarlar. sonu gelmez bir döngü.....

ve bu yöntem asla satıcının, bir üstündeki adama, onun üstündeki patrona, imal edene, ham madde tedarikcisine vs bu işten büyük parayı götürenlere zarar vermez uyuşturcu pazarını da kesmez.

kabadayılık gösterisi
1 /