viggo mortensen

1 /
jellicle jellicle
tamamen aragorn'un karizması altında şekillenmiş, normal hali bir şeye benzemeyen insan. bazı karakterler vardır, oyuncu bir şey yapmasa da sizi büyüler, aragorn böyle bir karakterdi işte. bu nedenle, yüzüklerin efendisi'nde aldığı rol nedeniyle her tarafından bal aktığını düşündüğüm oyuncudur viggo mortensen.
anosias anosias
aragornu canlandırırken bir çok genç kızı kendisine hayran bırakan esmer şahıs. daha sonra aslen hiç de esmer olmadığı ve gerçek hali görüldüğünde bir çok bünyede hayal kırıklığı yaratmıştır
troke troke
aragorn rolündeki kadar karizmatik ve yakışıklı olabiliyorken nasıl olurda susak şeklinde takılmayı daha çok sevdiğini yıllardır bir türlü anlayamadığım kişi. yüzüklerin efendisi nde rol alması oğlunun gaz vermesi sonucunda olmuştur. oğluna burdan teşekkürleri bir borç bilmekteyiz..
alternatif maliyet alternatif maliyet
hayatım boyunca aragorn görüntüsüyle hatırlamak istediğim şahsiyettir kendisi. nasıl yapmışlar bilmiyorum ama, son derece çirkin olan bu adam, birdenbire züpper yakışıklı ya dönüşmüş.

kendisine aslında legolas rolü teklif edilmiş. sonradan işin içine orlando bloom beyimiz girince, viggo yu lotr da oynatmaya kararlı cast ekibi, bu kez de aragorn rolünü oynaması için ısrar etmiş. aslında viggo bey, aylarca ailesinden uzak kalacağını bildiği için başta bu rolü geri çevirecekmiş, ama o sırada 15 yaşında olan oğlu bir lotr fanıymış ve aragorn karakterinin, onun için süper bir rol olacağını söyleyerek babasını ikna etmiş. (iyi ki ikna etmiş)
1 /