wondrous

1 /
diskonnektus erektus diskonnektus erektus
marlon brando beklerken danny devito çıkan arkadaş. şaka bir yana çabalarından ve hayalgücünden ötürü tebrik ediyor, zirvelerin devamını bekliyoruz.


naçizane önerilerim:
(bkz: taksim ilkyardım alkol koması zirvesi)
(bkz: şişli etfal cırcır olduk ölüyoruz zirvesi)
(bkz: gölette yüzelim ormanda gezelim zirvesi)
(bkz: mahmut abiyle gönülden gönüle zirvesi)
(bkz: 30 nisan yemişim finalleri zirvesi)
chete chete
sözlükle ilgili önerileri en kısa zamanda yerine getirdiği yetmiyormuş gibi, bir de "tamam yaparım" demeden yerine getirdiği sürpriz değişikliklerle * saygınlığını pekiştiren geliştirici.
despinaa despinaa
günlerden bir gün nasıl girdiysem girdiğim bir kimya dersine ingilizce kelimeleri sorarak tanıştığımız daha sonra nette karşılaşarak muhabbetimizi de ilerlettiğimiz sözlüğü yaptığı için binlerce teşekkürü hakeden sevdiğim bir arkadaşım..
azureel azureel
zirve sadece bir formalite, kendimi toplum psikolojisindeki bir koyun gibi nick altı giri zorunluluğunda hissettiğimden yazıyorum. tuttuğunu koparan adam işte, ne diyim gidip tanıyın siz de gelin siz de görün, ne işe el atsa becermiş. ötesi var mı. script yazıp kısır döngüye soktu bu arada, düşer gider yakında sivri zekası irc server kursa da rahatlasak.
azureel azureel
arkamızı dönmemizle sözlüğü çoluk çocuğa karıştırmış programmer.(bkz: kovan). bu yan siteler itü sözlüğü daha bi birbirine bağlı komünite yapacak gibi. php manyağı olup renderladığı etkinlik sitesi göze pek hoş gelip sosyal manyak olmamızı sağlayacak gibi. **
ps: bu aralar telaffuzu pek bi ilginç kelime "sigtir"i diline dolamış. bakalım o kelimeyi dilinden sökmek neye mâl olacak*.
1 /