xd

1 /
yeni yazar yeni yazar
d harfi büyük yazıldığında ortaya çıkan bir gülme efekti. böylece yan duran x, gülmekten kapanmış iki göz gibi oluyormuş, artık koptuğumuz zamanlarda lol yerine bunu yazabilirmişiz. *
mevlüt şekeri hüznü mevlüt şekeri hüznü
anime karakterlerinin gülerken yan duran bir x haline gelen gözlerinden esinlenilerek alınmış bu gülüş benim de yaşlandığımın kanıtıdır. sevmiyorum, beğenmiyorum. yaşım 15 olsaydı belki de beğenirdim. ne bileyim.
ender gelişen ataklar ender gelişen ataklar
lanet gülme efekti. arkadaş bunu yapanı görünce gözüm falan kararıyor o derece antipatiğim yani. x ne olüm? mis gibi ter temiz tebessüm gülme efekti neden işini görmüyor senin? ya da şu "d" ile kocaman olan?

akıllı olun, kullanmayın. kullanan emodur der geçerim, oh.
havaılıkazrüzgarlıbirazyağmurluvebulutluolsun havaılıkazrüzgarlıbirazyağmurluvebulutluolsun
15 yaş civarı gençliğin kusturana kadar kullandığı ifadedir. bir de uzatırlar bunu xxxxxdddd vs yaparlar. evlerden ırak. sevemedim bu yeni nesilin ne yazılarını ne de tarzlarını. türkçeyi mundar ettiklerini gördükçe içim sızlıyor yeminle. ben canım türkçemin hakkını veriyorum diye iddia etmiyorum ama en azından türkçe yazdığımdan kimsenin şüphesi yoktur.
kranjcar kranjcar
bunu yazan hatta çoğunlukla anlamsız şekilde yazanlar liselidir çok açık ve net. öncelikle küçük harf kullanarak yazıldığında zaten ortaya gülme efekti çıkmıyor. ısrarla bu şekilde kullanıyor bu liseliler. bir de "xddddd" diye uzatma var o daha da saçma. daha fazla d kullanınca daha çok mu gülmüş oluyorsun. mis gibi ":)" ve ":d" (d'si büyük olmak şartıyla ısrarla küçük kullanan da liselidir.) varken böyle saçma şeylere niye tenezzül edilir anlamıyorum. tamam biz de zamanında liseliydik, biz de liselilikler yapıyorduk ama en azından böyle anlamsız smileyler (smiley demeye bin şahit ister gerçi) kullanmıyorduk. bunu yapan isterse 30-40 yaşında olsun ister saygın biri olsun, benim gözümde liselidir. hatta yabancılar da kendi dillerinde bir şey yazarken arada böyle "xdddd" diye bir şey geçiyorsa onlara da liseli damgası vuruyorum. psikopat ettiler beni iyice. tamam şimdi sakinim.
driving einstein driving einstein
hala bunu her seferinde kullanan birini tanıyorum ve aynı odada kalıyorum. psikolojim hala bozulmadı ama gelecek ne gösterir bilmiyorum. her cümlenin sonuna koyulan şekli bozuk, ergen smileyi. görünce güleyim mi ağlayım mı bilemedim. kullanan eleman makina mühendisi, arabesk pop dinleyen ve baya kaynak.
1 /