yağmurlu havalarda yapılacak şeyler

1 /
sickgod sickgod
kulaklığı takıp ıslanarak sokaktan sokağa dalmayı deneyin,müzik size iyi hissettirirken,yürüyüş temponuza bağlı yorgunluktan dolayı dertlerinizi düşünmez oluyorsunuz.
aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz
yağmur altında ıslanmak/yürümek fln diyenlere gram inanmıyorum ben. çoğu insan ben yürürken ne yapıyor bu gerizekalı bakışı atıyor, ilk yağmur damlalarını görünce sığınacak saçak fln arıyor. 1 tane benle birlikte ıslanmaktan haz duyan insan görsem ılerde ki su birikintisine atlamak için yarış yapmayı fln teklif edeceğim.
insanlar yağmur yağınca anca yağmur edebiyatı yapıyor günümüzde birde bertuğ cemil'inn yağmur şarkısını paylaşanlar azalarak bitmiyor maalesef
6
avangard jazz avangard jazz
bir kişi de dememiş sevişmek diye. sevgiliyle şemsiyesiz dışarı çıkıp koşturmak sırılsıklam olmak sonra eve gelip sevişmek işte.

o değil de ne kadar da romantiğim amk. durduk yere ne alakaysa şimdi.. neyse.
the red queen the red queen
lastik bot ve yağmurluk giyip su birikintilerine atlamak. sonbaharda da yaprak yığınlarının içine dalmayı seviyorum.

ek: yağmur yüzünden bronşit olmuşluğum var. o yüzden artık tedbir alıp çıkıyorum ama yağmurun tadını çıkarmaktan da vazgeçilmez.
pdrcinin kalemi pdrcinin kalemi
yalan yok, bir kez yagmur altinda sağlam kalıp ıslanmışsanız iliklerinize dek, bir daha ilk yağmur damlasını görür görmez sığınacak yer arıyorsunuz. hiç ıslanamam, romantizm de yapamam. ama evdeysem ve dışarıda deli bir yağmur başlamışsa, camın önüne oturup koşuşturan insanları, camdan süzülen yağmur damlalarını izlemek ve bir takım düşüncelere dalıp iç geçirmek gibisi yok. özetle yağmur da kar da ben sıcak evimdeysem güzel.
deliyim delisin deli değiller deliyim delisin deli değiller
(bkz: depresyona girmek)

dışarısı vıcık vıcık,
kara bulutları gören arabasıyla çıkmış, trafik bok gibi
hava kapalı... gündüz mü gece mi belli değil
çıkıp bir yere oturayım desen, yağmurdan kaçanlar tıklım tıklım doldurmuş her yeri
tutmayı bilmeyenler, gözüne gözüne sokuyorlar şemsiyeyi
evde oturayım desen için kararacak
depresyon işte.
benkendimveben benkendimveben
sakın bir aptal gibi şemsiyesiz dışarı çıkmayın sonra hasta olursunuz siz iyisi mi yataktan mümkün mertebe çıkmayın güneşi bekleyin .

yağmur belki bitkiler ve doğadaki canlıların ihtiyacını karşılar ama siz siz olun yağmurda ıslanmayın . boş romantizm yapayım derken üşütüp hastalanmayın .
4
enverhoca enverhoca
bisiklet sürerim. denizi yukardan gören bir tepede durur,
yağmur denizi ıslatır, deniz kendini yağmurun her bir damlasına sonuna kadar açmışken. uzakta şimşekler kapkara bulutları yırtarcasına aydınlatırken...
denizi seyrederim
1 /