yahoo mail

1 /
evergrey evergrey
bu sabah itibariyle dünya üzerinde milyonlarca insanın hayır duasını almışlardır.. cennetteki yerleri artık garantidir..
zeus zeus
yeni tasarımı ve dizaynı ile göz dolduran ama bu değişikliği ile yine gmail'in gölgesinde kalmış mail servisi..yahoo gibi mail servisinde kullanıcı sayısı ile dominantlığını tüm dünyaya kabul ettirmiş bir firmanın bu tarz bir yeniliği yapmasında en önemli etmenlerden biri elindeki kozu kaybetmemek olduğu apaçık ortadadır..nitekim kullanım açısından büyük kolaylıkları olan outlook benzeri bu sistem ile gmail tahmin edildiğinden daha çok kullanıcıya ulaşmıştır..ayrıca sürekli artan, durmak bilmeyen kutu hacmi ise rekabet ortamına getirdiği ilginç uygulamalardan biriydi..şimdi, bu beta yeniliklerin akabinde, yahoo mail'den de böyle bir atraksiyon bekliyoruz..taze taze, bu dizayn üzerine iyi giderdi..
zeus zeus
messenger'ı ile mail servisini birleştirmiş, değişik bir anlayış ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır..kısmen başarılı buldum..
zeus zeus
yakın bir gelecekte de mail storage limiti yani yahoo serverlarından sizlere ayrılan alanların limitini kaldıracak mail servisidir..yani sonsuz bir alana sahip olacaksınız, hiç bir maili yer yetmiyor diye silmeyeceksiniz..

durum böyle olunca; kim gblarca mail saklıyor ki diyor insan..ya da maksimum upload'un 10 mb. ile sınırlandırıldığı bir mail servisi için ne denli önemlidir diyebiliriz..ama yapılan açıklamalara göre mailler için upload sınırına da güncellemeler yapılacakmış..

beklemedeyiz..
1 /