yakışıklı erkek

1 /
tabudeviren tabudeviren
kızlar bir erkeğin yakışıklılığına önem vermediklerini söylerler çoğu zaman. oysa gerçekte durum tam tersidir. kızlar, dış görünüşe erkeklerden daha çok önem vermektedir.
yakışıklı erkek, kızların istediği bir erkek modelidir. yalnız şöyle bir durum da var ki, bir kız hiç de yakışıklı olmayan bir erkekle beraber olabilmektedir. buna kızlar kendi aralarında çirkin şansı derler.
(bkz: yakışıklı erkek)
seksek oynayan mafya babası seksek oynayan mafya babası
her daim yanında angelina jolie gibi hatunların olması gerektiğini savunan arkadaşları olan erkeklerdir... güzellik ve yakışıklılığın göreceli olduğunu hiç bilmez tabii bu arkadaşlar...

- olum bu kız sana göre değil lan!
+ nasıl yani?
- kardeşim yakışıklı adamsın angelina jolie gibi kızlarla takılsana?
+ ben takılırım da onlar da brad pitt gibi erkeklerle takılmak isterlerse?
- sktir git ya...
kapıcı çöpçü hurdacı kapıcı çöpçü hurdacı
yakışıklı olmasına yakışıklı ama türkiye de pek de iş yapamayan erkek tipi, yakışıklılık malesef bizim ülkede pek iş yapmıyor, o kadar çok yakışıklı abaza var ki diğer ülkelerle(ortadoğu hariç) kıyaslandığında tüm istatistikleri zorlar herlade, yakışıklı abaza da yarattık ya millet olarak, hay içine edeyim.
zombie zombie
bencil bir ruhsanız sizi dışarıdaki yakışıklılar hiçde cezbetmez,zira çoğunun görüntü var ses yok hesabı içi boştur bu nedenle,ben yakışıklıya yakışıklı demem,yakışıklı benim olmadıkça sözü yeridir bu kavrama..
kirli beyaz kedi kirli beyaz kedi
'mühim olan iç güzelliği' denilse bile kendilerine bir güzel bakılan erkekler bunlar.
öz biçime yansıyabiliyor, bunu kabul etmek lazım* yine de göreceliliğini koruyor.
1 /