yallah arabistan a

marine li şarkılar marine li şarkılar
tişörtünün yapılması gereken son islamcı yobaz bükücü söz. acilen yetkilileri goreve çağırıyorum yapın șunun tişörtlerini giyelim aq.

önce haber:

www.echohaber.com

bu çocuklar burada dondurma yiyemez?!

-yallah arabistan'a!

bu gençler burada el ele gezemezler!

-yallah arabistan'a

bu çift sokakta öpüşemez, burası müslüman bir ülke!

-yallah arabistan'a

edit: tişörtleri geldi shshsjnemlendirici kullanan ebu leheb nemlendirici kullanan ebu leheb
türk tipi islamcılar her ne kadar eşşek araplar'a hayran olsa da; vahabi sürüsü bunları döndüre döndüre s.ker! vahabiler, islam skalasındaki en sert topluluktur.

tanım: anayasası seküler olduğu halde gayriresmi şekilde arap'ın dinini özgür bireylere dayatmaya soyunan islamcı militanlara yönelik kurulan cümledir.
son oss bukucu son oss bukucu
aslında bu söylemin hem bize, hem arap sevicilerine faydası olacağını düşünüyorum.

şöyle ki;

16 nisan 2017 referandum sonuçlarına göre:

belçika'da yaşayan türkler  yüzde 74.98 evet, 25.02 hayır vermiş.
arapların yaşadığı birleşik arap emirlikleri'nde ise evet yüzde 13.31 iken hayır yüzde 86.69 olmuş.

hatta ve hatta, bunların daha çok seveceği iran'da sonuçlar 45.32-54.68 hayır lehine. sıkı fıkı oldukları katar'dan da epey umut verici sonuçlar çıkmış ki, onlar da dostları katar'ın kara gününde yanında olabilirler; evet: %18,89, hayır: %87.11.

bence bu (bkz: yallah arabistana) kampanyası ile arap ülkelerine gönderilen bu tür vatandaşlarımız anyayı konyayı gördükten sonra, daha rahat ülkeye kazandırılabilir.

meşazınızı aldım, ben de varım. yallah arabistana.
dumrul dumrul
gerçekliği olmayan bir nidadır. arabistan bunları ne yapsın lan? parasını verip hacca umre'ye gitmek istediklerinde bile kotaya takılır bunlar. vize alamaz perişan olurlar.
sychtianarch sychtianarch
bu istanbul'un tarihi yarımada bölgesi var ya, yani türkiye'yi yöneten islamcılar buradan çıkma. malum kişi de bu muhitten evli. bölge komple -benzetme olmasın, ırkıçılığa girer, cumhuriyet yanlısı arap asıllı türkleri gücemdirmenin de alemi yok- türkçe konuşan yok. geçen gün satıcının biriyle laf dalaşına girdik, hıyar, "artık ankara'dan istanbul'a yürüyerek çözersiniz" diye lafı oturttu. bir türk olarak bunların toprağında (arabistan / fatih islam cumhuriyeti) olduğumdan lafı yuttuk tabii. yani bu lafları sallayacak durumda değiller.


bana sorarsanız, gerçekler acı olabilir. o yallah arabistan'a devri 20 temmuz'dan sonra bitmiştir. yakın zamanda türkiye'nin adı ve türk ibaresi tartışılıyordu. bunların tartışıldığı gün de zaten bu iş fiilen bitmiştir. sağolsun bahçeli de fatihalar eşliğinde sonlandırılan cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra selalar eşliğinde eski türkiye'nin tabutuna çiviyi çaktı. mhp veya daha genel çerçevede ülkücüler fetönün yerini alacaklar. bugün mit'e güvenmesinler. türkiye ulus devlet değildir. ortadoğuludur. hiç bir beyaz türk oturduğu sempte güvenmesin, keserli çeteler 15 - 20 dakikalık mesafedeler. balık yüzdüğü suyun farkında olmazmış derler. çenemize kadar arabesk yavşaklığına battık.


www.cumhuriyet.com.tr

bakıyorum, eski türkiye'nin rehavetine kapılmışsınız. böyle pembe bir tablo yok ki, makara yapıyorsunuz. türkiye kültürel anlamda hızla arabistan'a evriliyor. insanlar artık "bunlar ne şekilde xtr olup gideceklerse gitsinler, yeter ki gitsinler" diyorlar. açıkçası abd veya avrupa'nın zkinde bir durum değil. kendi zihinlerinde avrupa'nın sınırı trakya meriç, ege adaları.

günden güne her kıpırdanış ve homurdanmada çember daralacak. şimdi ben cumhuriyetçi, laik olarak neden bu kadar karamsarım; çünkü bu millet, telafi edilebilecek, geri döndürülebilecek zamanlarda kafayı kullanmadı. aklı erenler felç oldular, hainleri, gafilleri bu islamcı kafayla beraber kudurdular. en tehlikeliler de ne şiş yansın, ne kabapçılardır. belki de çoğunluktur. bulundukları kaba kolay şekil almakla meşguller. hayat gaylesi, çocukları büyütme telaşı, geçim derken ömürünüzün bu hıyarlar tarafından törpülendiğinin farkına varın.

türkiye bölünmenin bir kaç farklı yüzü ile karşı karşıya; teali islam kürtçülüğü, where is the us air force kürtçülüğü (sol mol yok). ya akepe ya bölünme. bu tablo numunelik türk vatandaşının ortak bilincinin yansımasıdır. beyimiz ne diyordu; "ben gidersem ülke yıkılır" doğru söze ne denir! saddam gitti, kaddafi gitti; ülklerinin durumuna bak. ülkeyi o duruma sokan kenedileri mi yoksa bu ülkelerin kendisi mi kırılgandı?

türkiye'de hiç bir siyasi fraksiyonun mutlak güç olamayacağını bilin. elbette arabistan veya her ne zikime defolup gidecekler. yalnız tabii türkiye yerinde kalacak mı orası meçhul. iii. selim'den bu yana bu siyasi tablo böyle. rakiplerinizi dize getirmenin yolu nereden geçiyor?
kobeyn kobeyn
bu tarz haberlerden dolayı ve yolcunun yolcuya kavgasına karışmamalarından dolayı taksici, dolmuş ve otobüs şoförlerin yediği hiçbir dayağa üzülmüyorum. hak ediyorlar çünkü.