yamuk prenses

1 /
chladoceran chladoceran
bunun feysbukunda bir resmi war fotoşop harikası resmen. bi an bi kıllanmadım değil yani gerçekmidir değilmidir diye, sanki poster kızıymışda duvarlarda resmi varmışda böyle kandırıyor işte yurdum yağız gençlerini, çok tehlikeli çok
mecaaz mecaaz
an itibariyle doğum gününü kutladıgımız yazar.havai fişekleri şarabı olmasa da(erindiğinden gidip almıyor) önünde yaşanacak güzel yılları var.dogum günü farklı olsun.yoksa ne anlamı var geçen senelerin.
bana bir nick bulun bana bir nick bulun
doğum gününde üzülmüş yazarmış. tek başına kalmış. olsun. her doğum gününde etrafında insanlar olmaz. her gün gibi olur bazen kişinin kendisi bile farketmez. sağlıklıysa tek başına da kutlamasını bilmeli. üzülmemeli...
aynı zamanda doğum günüsü kutlu olsun...
latin latin
pamuk prensesin küçük kız kardeşi olup annesi tarafından zulüm edilmesi yerlerin sildirilmesi çamaşırların yıkatılması ve bilumum ev işlerin kendini yüklenmesinden dolayı zalim annenin masum kıza verdiği ad. (hikayenin devamında ne olduğunu bilinmemektedir.)
coldjoke coldjoke
yamuk kraliçenin buhurlu iç bükey aynaya bakarak; ayna ayna söyle bana var mı bu dünya da benden yamuğu, diye sorması üzerine; buhurlu aynanın işaret ettiği şahıstır kendisi.
yamuk prenses üvey annesinin zulmüne dayanamayıp bir gün saraydan kaçmış fakat bir şantiye alanında sado cüceler tarafından bulunan prenses, sado cücelerin yaptığı bağlama büyüsüyle bağlandığı için büyünün etkisiyle geceleri pavyonda çalışmakta gündüzleri de ev işlerinde ömrünü tüketmekteymiş. yamuk kraliçeyse yamuk prensesi aynı zamanda dünyaca ünlü bir estetisyen olan baş cadısına ameliyat ettirerek dünyanın en yamuğu olmanın hayallerini kurmaktaymış. bunun için baş cadısına narkozlu bir elma yaptırarak yamuk prensese bunu yedirmesini ve prensesin yamuk yerlerini düzeltmesini emretmiş. emriniz başım üstüne diyerek narkozlu elmayı yanına alarak yollara düşen baş cadı, yamuk prensesi bulmuş ve bir anketör kılığında; local anestezi mi yoksa genel anestezi mi seversiniz, şayet ameliyat sırasında olumsuz birşey olursa uzman estetisyen baş cadıdan şikayetçi olmayacağınızı taahhüt eder misiniz gibi sorular sorup, prensesin ne cadısı ne ameliyatı sorularına, ne ameliyatı canım üç kuruşa 5 köfte pardon bir imzaya bir elma diyerek elindeki bütün sorumluluk şahsıma aittir manasına gelen belgeyi imzalatmış elmayı da prensese ısırttırmış. bir ısırık alan prenses anında aşırı dozda narkozdan komaya girmiş olduğu yere yığılmış. baş estetisyen cadı hemen ameliyata başlamış bari cesedi güzel olsun diyerekten yamuk prensesi ameliyat etmiş operasyonu tamamladıktan sonra müjdeli haberi yamuk kraliçeye vermek üzere yola koyulmuş.
yarım saat sonra şantiyeden dönen sado cüceler yerde yatmakta olan prensesi görüp galiba ölmüş biz buna bağlama büyüsü yapmıştık bağlı olduğumuz için bizim de ölmemiz lazım diyerekten elmadan birer ısırık alıp migros poşeti gibi yan yana serilmişler. prensesini arayan kübik prenste aylardır izini sürdüğü prensesini sonunda bulmuş ama gördüğü manzara karşısında çok üzülmüş üzüntüsünden ne yaptığını bilmez vaziyette bütün cüceleri öpmüş enson da prensesi öpmüş dudaklarında hayat taşıyan kübik prens hepsini ölüm uykusundan uyandırmış. kendilerinin ve prensesin ölmediğini gören sado cüceler prense de bağlama büyüsü yapıp onu da prensesle beraber pavyonda çalıştırmaya başlamışlar. bunu duyan prensin babası cücelerle anlaşıp oğlunu ve gelinini kurtarmak için ziyarete gitmiş ancak cüceler ona da bağlama büyüsü yapmışlar. cüceler artık her geleni geçeni bağlamaktalarmış. prensin annesi gelmiş onu bağlamışlar, prensin annesinin konkenden arkadaşı olan yamuk kraliçe gelmiş onu bağlamışlar böylece bütün dünyayı bağlama büyüsüyle ele geçiren cüceler ülkelerin ganimetleriye çalıştıkları şantiyeyi satın alıp şantiye de yapılan residance'ın en üst katını feng shui felsefesine göre döşeyip sonsuza kadar mutlu mesut yaşamışlar.
foxydevil foxydevil
henüz bir yamukluğunu görmediğim yazar kişisi olmakla beraber, teknoloji konusunda biraz eksiklikleri vardır kendilerinin. bu nedenle ihtiyaç anında yardım etmeyi, kendime borç bilirim. esen kalın.
1 /