yan dairede hunharca sevişen çift

medre medre
hunharca sevişmese de normal sevişse daha iyi olabilirdi.
aslında nasıl oturma odası varsa bir de sevişme odası olsa biraz ses yalıtımlı falan fena para kazandırmaz gibi duruyor. genç mimarlar bu fikirden yararlanabilir.
hu huu hayat çok güzel hu huu hayat çok güzel
taraflarından biri olduğum çift. hiç kusura bakmasın kimse. erkekten farksız tipimle kırk yılda bir sözlük erkeği düşürebiliyorum da sevişiyorum zaten, elbette sevişeceğim böyle bir durumda hunharca ve yarınlar yokmuşçasına. götü yiyen çıksın karşıma da laf söylesin.
bir gece bir sözlük erkeğini binbir güçlükle ikna edip evime getirmiştim. sevişirken evimin kapısı çaldı. açtım baktım, yan komşu. ne utanmaz insanlarsınız, aile ahlakımızı bozuyorsunuz, sizin sesinizi dinlemek zorunda mıyız diyip polis çağıracağını söyledi. çağırmayanı siksinler, teşkilatı topla dedim. içeri girip emektar dildomu getirip karşımdakinin iki yanağını tokatladım. o günden beri kapımı çalan olmadı. herkes her gün sevişmiyir, ltfn anlysli olalm.
fark ettim fark ettim
ben bunu türk dizi klişelerinden sanıyordum; lakin duyduğum konuşma aynen şudur:

(bir pazar sabahı, arkadaşlarla alem yapmışız bir gece önce, büyük ihtimalle akşama beni şikayet edecekler. akşamdan kalma bir halde ayılmaya çalışıyorum)

-pazar pazar kudurdun herhalde?
+pazar sabahımız güzelleşsin ne olacak?
-kudurdun sen belli belli...
+ver de güzel geçsin günümüz. gel azıcık yanıma.

abla sen de kurtul bey amca da ben de... yoksa bey amca o sinirle bana çemkirecek!
birfincancay birfincancay
buyursun bizde sevişsin. bizim daire de bi sevişme görmüş olur böylece. bizim duyduğumuz en son çığlık televizyonda, survivor da sakatlanan sahra dan geldi. ki hiç de erotik değildi.