yaşatırım seni diyen erkek

wendera wendera
eğer evet dersen senle çok güzel bir hayatımız olur gezeriz tozarız gün gelir sürprizli hiç ummadigin güzel yerlerde uyanırız diye cezbetmeye çalışan erkektir. benle tatillere gelirsin arabamla gezeriz her yeri beraber diyerek bu alt metinde öğeleri sıralar.
bu arada serbest çağrışım olarak o meşhur replik(bkz: i am yaşatırım seni)
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
görgüsüz olabilir, herkesi de kendi gibi sanabilir.
ama var ya sonradan görmeler ciddi vak'alar. oysaki insan nerede, nasıl ve kim olursa olsun aslını, nereden geldiğini hiç unutmamalı(ydı.)


görgüsüzlüğe gerek yok, malla mülkle göz boyamaya da gerek yok. parası var diye evlendiğiniz adamdan, güzelliği var diye evlendiğiniz kadından hayır gelmez nitekim gelmiyor da görüyoruz. hayatta çift olmak için çok daha gerçekçi ve geçerli şeylere ihtiyaç var.


(bkz: ne çok gerizekalı var)
paradoksyasayanadam paradoksyasayanadam
arkadaşlarının 'yaşıyorsun bu hayatı' cümlesiyle gazlandıktan sonra söylediği cümledir.

ben zaten yaşıyorum onu da yaşatırım diye düşünür.

para vermeyi kök hücre vermeyle karıştırır, kadını da hasta olarak görür ve onun yaşaması lazım diye düşünür.

(seri 5 eksi veren yazar, güldürdün beni, allah da seni düşündürsün)
kendinibulamayankız kendinibulamayankız
ben zaten yaşarım diyeceğim erkektir. sen hayırdır da derim. asıl ben seni yaşatırım! da diyebilirim. hadi yine iyiyim de olur. sen kimsin, kimsin sen. yaşamayı senden öğrenecek değilim de çıkabilir ağzımdan. kim ya o. o kim ya. yürü git lan. geldi yine tipini sevdiğim. inş cnm ya. umarım karşıma çıkmaz dediğim erkektir, ayarlarım bozuldu resmen.