yaşından küçük göstermek

1 /
quarantine quarantine
bayanlarda boy kısalığı ve masum,sevimli bir surat, erkeklerde de ek olarak köselik bu duruma neden olur. en sinir bozucusu bar ortamalarına dalarken ''pardon kimliğinizi görebilir miyim?'' sorusuyla karsılaşmaktır. böyle bir durumda cüzdandan ehliyet çıkarılıp anında kapak oturtulabilir ama yine de hiç hoş değildir bu tip sorunlarla karşılaşmak. bu olayın tek avutusu en azından bayanlar için, yaşlandığında nispeten daha genç göstereceğini ummaktır.
agust bocuu muittin agust bocuu muittin
bir arkadaşım anlattı. geçen ay didim'de tatildeyken bunlar dört kız diskoya gitmişler, fakat hepsi 18 yaşın altında olduklarından içeri girememişler. bunlar da ertesi gün gaza gelip tekrar gitmişler ama farklı bi şekilde. birisi süper mini bi etekle straplez bir body, diğerleri de süper mini elbiseler giyip gitmişler. tabii bu sefer onları önceki gün kapıdan içeri sokmayan güvenlik paşa paşa içeri almış.
julien julien
istiklalde gezerken anketör bir bayan yaklaşır, üniversite hazırlığı ile ilgili bir anket yapacaktır.

- afedersiniz üniversiteye mi hazırlanıyorsunuz, dershaneye gidiyor musunuz?
- yok hayır.
- üniversitede mi okuyorsunuz?
- sayılabilir.
- nasıl yani?
- master a başladım bu sene.
- ??
- ..
qhendo qhendo
çokça başıma gelen hadise.

+yaş kaçtı senin?
-23
+hadilen enfazla 18 hadi olmadı 19 gösteriosun yalan
-lan 23 yalanmı konuşacaz
+inanmam
-inanma a.q çokta zikimde...
+ama küfür etme
-selametle canım...
iao iao
burun biçimi ile yakınen alakalıdır. kalkık ve ufak bir burun gençleştirici etki yaparken, kemerli burun yapısı görüntüyü sertleştirir. tüysüzlük, boy pos, haftalık brokoli yeme oranı falan belirtilmiş zaten.
tebetha tebetha
mutluluktan pır pır uçuran durumdur.öyle ki kişicana yaşının kendisinden küçük olduğunu sanarak ukalaca yaklaşan yaşı küçük kişiler bünyeyi sinir değil mutlu ederler.

"kaça gidiosun" tarzı sorular kanatlandırır,küçük erkekcanların yaşıt sanarak asılması "sen bi çekil bakiim şöyle" derken tebessüm ettirir.
1 /