yazar olmak

1 /
ceket yok pantolon verelim ceket yok pantolon verelim
sözlük yazarlığı olsun diğer kategorilerde olsun yazarlık mevzusunda kategori ayırt etmeksizin bakıldığıı vakit kişinin kendisi ile yarıştığı maratondur. nasıl ki bir maratoncu uzun koşular için gerekli direnci isterse yazarlık ise belli bir birikim ve sermaye ister. kondisyonu olmayan, meselelere farklı bakmayı bilen, açıları ayırt eden, görünen değil alt metinleri görebilenler ilham sahibi olabilir ve bu ilhamla düşünceleri kağıta ve ekrana nakşeder. tabiki herkez yazar olamaz. olsaydı dünya üzerinde milyarlarca okuma yazma bilen var ve matematiksel olarak milyarlarca eser olurdu. ama ne olursa olsun her insanın hayatında en az bir tane mükemmel bir eser verebilme durumu vardır.
aqisb aqisb
çaylaklıktan kurtulma süzreci olup bir nevi varılmak istenen büyük amaca erişmiş olma durumudur.çalışmaların boşa gitmediğinin kanıtıdır. artık herkes tarafından farkedilebilir ve düşünceleri herkesle paylaşabilir olunmuştur.
cherrychapstick cherrychapstick
başvurmamdan sonra bir gün içinde başıma gelen olay.sözlüğün yazara ihtiyacı var heralde diye düşünülür sonra bakılır ve 6.nesil olunduğu görülür.oh my got..günümüzde helikopterlerin yerini bile bir günde tespit edemiyorlar(ne yazık ki)bak ben yazar oldum..
1 /