yazarlar geçmişe dönse yapacakları iyilikler

napakyanii napakyanii
kendime bir iyilik yapıp iyi davranmamam gereken ama boktan hümanistliğim yüzünden sevgi pıtırcığı gibi davrandığım herkesin ağzına tükürürdüm. cümle baya uzun oldu buradan beni üzen herkesin aq.
slut brownie slut brownie
geçmişime döndüğümde her şeyin farkında olmamamı, hayatı öğrenmemeyi devam ettirirdim herhalde. hiç bir şeyin farkında değilsin ama çok mutlusun. gülüşlerin çok içten. henüz ne arkadaş kazığı yemişsin ne de sevgili aldatması...
alfredhitchcockunbeynininkaranlıkdehlizleri alfredhitchcockunbeynininkaranlıkdehlizleri
biz ayrıldık. ve ben bu gezegende yaşamış bütün insanların çektiği acıları tek başıma çekiyormuşum gibi hisettim aylarca. tanıştığımız yer olan, 3 şubat 2014 akşam on sularına giderdim. kendi kendimi bulur, ve asla bu acılardan bahsetmezdim. "filmin sonu çok güzel bitiyor lann, daha da çok sev bu kızı derdim.
hani bir kayseri şubatıydı. gezegeni aşkıyla yakan çocuk ali ismail'in mahkemesiydi.

türküde de diyor ya "365 gün yürek yandı haa yandı" kuş ölür, sen uçusu hatırla diyor ya şair. yürek bu, küçücük birşey. bizim aşkımız uzaya aydınlık saçan bir şeydi. evet, evet 3 şubat 2014 akşam on suları kayseri. oraya gider ve o günkü kendime her şey çok güzel olacak derdim.

hatırlamısın bir gece belin ağrıyordu. seni hastane kapısına kucağımda götürmüştüm. bir bebeğin babasına baktığı kadar güvenen bakışlarla baktın bana o an. ben hiç unutmayacağım ki ne o bakışı ne de 3 şubat 2014 saat on sularını.
1
mistik penguen mistik penguen
bu gün yarının geçmişi olacağına göre geçmişe dönmeye gerek kalmadan şimdi de yapabileceğimiz iyiliklerdir. geçmişe dönüşün mümkün olmamasının verdiği konforla, sanki bir daha hiç iyilik yapılamazmış gibi şöyle yapardım böyle yapardım demeyi çok da samimi bulmuyorum. yap işte önünde kocaman gelecek var. ne geçmişe takılıp kalıyorsun.
geri gelmeyecek bir geçmişte "yapardım" dediğin iyiliklere hayıflanmak yerine gelecekte yapacağın iyiliklere odaklanmak daha daha mantıklı değil midir.