yazarları bugün mutlu eden şeyler

1 /
sokak capkini degilim sokak capkini degilim
- yarın izinli olmam.
- viskinin bu gece beni götürecek kadar kalması.
- öğlende görüştüğüm kumral güzeli pazarlamacı kız
- öğle yemeğinde çıkan makarna ve sonrasında dışardan gelen elemanın getirdiği baklava.
poppy poppy
erken kalktım, güzel müzikler dinledim...

arabaya bindim ve güneş çıktı karşıma... şarkılar söyleyerek 30km ötedeki bir müzeye gittim... 3 saatimi dolanarak harcadım.

günüm o kadar güzel ve rahatlatıcıydı ki, hadi poppy dedim bugünü balık ve şarapla bitir:)

şuan en sevdiğim lokantada günümü bir izmirliye yakışır biçimde bitiriyorum: balık-şarap:) rakıda olurdu ama onun tadı tek başına çıkmıyor. çıkışta biraz yürürüm, arabaya binip sonra gene eve...

şükürler olsun allahım! sağlıkla nefes alıyorum! çevremdeki renkleri güzellikleri görüyorum! elim ayağım tutuyor. daha ne isterim!
2
katre0709 katre0709
az önce açtığım duyurudan sonra gelen mesajlar beni çok mutlu etti. yok amacıma ulaştığım için değil. insanların bu kadar açık bir şekilde bazı şeyleri anlatması mutlu etti. ve şimdi yazdıktan sonra her perde de hatırlayacağım adını dahi bilmediğim güzel insanlarım var.
jackofalltrades jackofalltrades
tosuncuğa söz vermiştim. karton kutulardan dönüşebilen ve kendisinin içine girip bu dönüşümü yönetebileceği bir transformers figürü yapacaktık. bir nevi kostüm yani. öğlene doğru yağmur altında market market dolaşmaya başladık boş koli için. neyse ki bulduk sonunda. koli bandı vs ıvır zıvırı da aldıktan sonra eve geldik. 1 saatlik bir uğraş sonunda optimus prime hazır oldu. bitene kadar yaşadığı heyecan, bitince büyük bir mutluluğa evrildi. bana da akabinde oturup onunla oynarken seyretmenin mutluluğu kaldı. diğer herşey için mastercard.
küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır
kapitalizmin kalesi bir kahve dükkanında otururken masaların arasında mal mal duran kediye avucum ona bakar şekilde elimi açmam kapamamla yanıma koşması sonra üstüme atlaması. mutlu oldum mu bilmiyorum ama gülümsedim. yetme mi?
sonunda jedi oldum. buna içilir. koy padawan.
backboard backboard
sabah sevdiğimle uyanmış olmak,
her sabah böyle bir mutluluk yaşadığım için kendimi şanslı sayıyorum, ömür boyu böyle devam etmesi dileğiyle
şair adam şair adam
standart bir gün ne mutluluk verir insana ne de mutsuzluk. rutine bağlanmış hayatlar yaşayan yazarlar bilir bunu. ev - iş - arada cafe (nadir bir ara bu) yeni güne uyanmış ve hala ölmemiş olmak mutlu eden bir şeyse yehhu çok mutluyum
di mi ya di mi ya
annemle planladığımız italya&yunanistan&balkanlar turu.
hayırlı evlat olmak için uğraşıyorum.
kadıncağız sabahtan beri '' iyi ki seni doğurmuşum'' diyerek beni mutlu ediyor. canım annem...
senle geçecek her saniye dünyaya bedel.
pink flamingo pink flamingo
öğrenciliğimden beri yapmak isteyip cesaret edemediğim şeyi yaptım. arabaya otostopçu aldım, iki üniversiteli kız. hem onları çakal şoförlerden korumuş oldum, hem "bir gün arabam olursa kimseyi yolda bırakmayacağım" sözümü kısmen de olsa tutmuş oldum, hem de kızları okullarına ulaştırdım. günüm de pazartesi mazartesi dinlemedi, harika geçti.
1 /