yazarları bugün mutsuz eden şeyler

2 /
elchupacabra7 elchupacabra7
bjk fener maçı, net. bu iki takımın taraftarı değilim, futbolu uzun süredir takip etmiyorum, ve mekanın birinde denk geldiğim için ilk yarıyı izledim sadece. hayatımdan giden yarım saate mi yanayım, durduk yere gerildiğime mi, milletin manyağa bağlamasına mı?
fakin kebabmın vol 2 fakin kebabmın vol 2
tatilin verimsiz geçmesi. yemin ediyorum çok verimsiz geçiyor. ayağımı yaraladığım için de koşmaya bisiklet sürmeye de gidemiyorum. amk sene de topu topu 20 gün tatilim var. o da boş boş geçiyor aq.
poppy poppy
hani o konsere iki kisi gidecektik... sen ne yaptin? yanimiza bir cuval insan cagirdin... defol git simdi arkadaslarinla...

gerizekali pislik!
epoksietan epoksietan
sabaha kadar oturup akşama kadar yatmak. gün ışığı görmemek psikolojimi bozdu.

tüm arkadaşlarım, canım dostum şehir dışında.

net paketim bitmek üzere.

herşeye rağmen allah'a şükür tabi bu soğukta evsiz barksız değiliz o bile yeter.
ridetheblues ridetheblues
kimseyi mutlu edemediği bugün yine görmem. her şey boka sarmış durumda kimsenin ne yüzüne bakacak durumum ne de dert anlatacak halim var. birşeyler olsun mu olmasın mı karar verebilmiş değilim. bir yanda isteğim diğer yanda yaktığım kırdığım herkes. herşey herkes gün be gün kötüye gidiyor.
junkrat junkrat
hiçbir şey.

evet bugün mutsuz olmadım. şaka gibi değil mi? yok değil ama gerçekten mutsuz olmadım. her şey çok rahat ve tıkırındaydı.

çünkü evden çıkmadım. şimdi de kendime ekmek kızartacağım. belki 1-2 sayfa da bulgakov okurum.

bence hayat çok kolay. tşk.
muhasip muhasip
atm önünde ki basamakta oturan suriyeli aile. iki kız çocuğu, bir erkek, gömleğin ön cebinde ki sigarasıyla baba, çevreyi sezen çaresiz bir anne. tek tuk turkçe ile "suriye, mülteci avrupa, beklemek burası" ulan acaba diyorsun bir zamanlar nasıl refah bir yaşamı vardı bu insanların, şimdi dilini bilmedikleri bir toprakta açlıktan olseler dertlerini anlatamayacak halde bayramı geçiriyorlar. boyle kader mi olur be?
gavriloviç gavriloviç
"bayram tatili bitiyor, şimdi elimizdeki kokteyli bırakıp işe döneceğiz yha.s.s" tiplerinin serzenişlerine şahit olmak. ulan işiniz var işiniz! para kazanıyorsunuz. yep. benim işim yok.

bugün mezun olalı 10 gün oldu. 10 gün içinde zaten tatilden sıkıldım. ama saçma bir şekilde dinlenemedim de. ne aklımı ne vücudumu kullandım.

bir sürü eksiğim var aslında tamamlamam gereken. ama bolca da vaktim var. hala daha tinder'da her gördüğünü sağa kaydırır gibi hunharca iş başvurmaya başlamadım, cesaretim yok. herkesin karşılıklı yalan söylediği iş ilanları denizine, ayağımı ufak ufak sokup çıkarıyorum. gün gelecek, o denizde açılmak zorunda kalacağım ve boğulmak beni ürkütüyor.

yani demem o ki, sızlanmayı bırakın ve go back to works okey?! çünkü hala bulamayanlar, arayamayanlar ve ne iş yapacağını bilemeyenler oldukça fazla....
2 /