yazarları bugün mutsuz eden şeyler

2 /
elchupacabra7 elchupacabra7
bjk fener maçı, net. bu iki takımın taraftarı değilim, futbolu uzun süredir takip etmiyorum, ve mekanın birinde denk geldiğim için ilk yarıyı izledim sadece. hayatımdan giden yarım saate mi yanayım, durduk yere gerildiğime mi, milletin manyağa bağlamasına mı?
şirin pembe bulut şirin pembe bulut
tatilin verimsiz geçmesi. yemin ediyorum çok verimsiz geçiyor. ayağımı yaraladığım için de koşmaya bisiklet sürmeye de gidemiyorum. amk sene de topu topu 20 gün tatilim var. o da boş boş geçiyor aq.
poppy poppy
hani o konsere iki kisi gidecektik... sen ne yaptin? yanimiza bir cuval insan cagirdin... defol git simdi arkadaslarinla...

gerizekali pislik!
epoksietan epoksietan
sabaha kadar oturup akşama kadar yatmak. gün ışığı görmemek psikolojimi bozdu.

tüm arkadaşlarım, canım dostum şehir dışında.

net paketim bitmek üzere.

herşeye rağmen allah'a şükür tabi bu soğukta evsiz barksız değiliz o bile yeter.
ridetheblues ridetheblues
kimseyi mutlu edemediği bugün yine görmem. her şey boka sarmış durumda kimsenin ne yüzüne bakacak durumum ne de dert anlatacak halim var. birşeyler olsun mu olmasın mı karar verebilmiş değilim. bir yanda isteğim diğer yanda yaktığım kırdığım herkes. herşey herkes gün be gün kötüye gidiyor.
junkrat junkrat
hiçbir şey.

evet bugün mutsuz olmadım. şaka gibi değil mi? yok değil ama gerçekten mutsuz olmadım. her şey çok rahat ve tıkırındaydı.

çünkü evden çıkmadım. şimdi de kendime ekmek kızartacağım. belki 1-2 sayfa da bulgakov okurum.

bence hayat çok kolay. tşk.
muhasip muhasip
atm önünde ki basamakta oturan suriyeli aile. iki kız çocuğu, bir erkek, gömleğin ön cebinde ki sigarasıyla baba, çevreyi sezen çaresiz bir anne. tek tuk turkçe ile "suriye, mülteci avrupa, beklemek burası" ulan acaba diyorsun bir zamanlar nasıl refah bir yaşamı vardı bu insanların, şimdi dilini bilmedikleri bir toprakta açlıktan olseler dertlerini anlatamayacak halde bayramı geçiriyorlar. boyle kader mi olur be?
2 /