yazarları bugün mutsuz eden şeyler

5 /
wendera wendera
şu birkaç gündür kendimi mutsuz hissediyorum. niye böyle oldu ki.
kazaen burç yorumlarına denk geldim beş gün bitikmişiz. hadi canim sen de.
gamsizhasan gamsizhasan
iş-güç yok, sabah yazıhanede oturmuş pinball oynuyordum. erhan kapıya tekme atıp heyecanla içeri daldı, ooğlom seni kızı nişanlamışlar dedi. ne diyorsun lan ne kızı benim kızım 4 yaşında dedim. o değil be hani vardı ya lise 1'deki... ha o mu, dedim. oyunu paus ettim, paketten bir mavi lark çekip yaktım. napıyım lan niye söylüyorsun bana bunu bu saatte yuvamı mı yıkacağım deyip oyunu devam ettirdim, sağ bampıra oturttuğum topu çok şık bir plaseyle hiperspace boşluğuna gönderdim. çaktırmadım ama bütün keyfim kaçmıştı.

pinball oynarken hayatıma girmiştin, yine pinball oynarken gidiyorsun.
yorgunlukhali yorgunlukhali
yıllardır sigarayı ağzıma sürmemiş olmama rağmen birkaç gündür delicesine sigara içme isteğiyle dolmuş olmak. akşam üzeri marketten sigara almayayım diye avuçlarımı çimdikledim bildiğiniz.
damdan akan damdan akan
79482759 km uzaktaki dostumun acısıyla bir kere daha ağzına tüküreyim be hayat dedim. sinirimden de birsürü şey toplayıp attım evden. bağlantı ne diyebilirsiniz belki ama çok bağlantı.
şimdi de tanımadığım insanlara küfrediyorum. tanımadığın insana küfür mu ediyorsun aaa yooo bilmem ne demeyin. kötü kalplilik kötü niyet görüyorsam ederim arkadaş.
framebuffer framebuffer
5 dk sonra mutlu olacak bir şey olur düşüncesindeyim. ne de olsa ikizler burcu diye bir zulüm var ruhumda. yarım saat sonra da depresyon moduna girerim birden. allahım iki burç çok yahu.
egostapulos egostapulos
bugün beni mutsuz eden olay arabamın motor yemesi oldu . ah akılsız kafam , yağ lambası yanmış iken neden hala sanayiye gitmeye çalışıyorsun ki ? . en acı tarafı da bugün sanayide çalışan ustanın , sinsice ; benden duymuş gibi olma ama motor gitmiş demesi . neyse sonuçta bu zor günlerde motorun yapılmasıyla sona erecektir , ama o gideli bir seneyi aşkın zaman oldu . tamir edilemeyecek şeylerde var hayatta maddi-manevi.
5 /