yazarları bugün mutsuz eden şeyler

5 /
damdan akan damdan akan
79482759 km uzaktaki dostumun acısıyla bir kere daha ağzına tüküreyim be hayat dedim. sinirimden de birsürü şey toplayıp attım evden. bağlantı ne diyebilirsiniz belki ama çok bağlantı.
şimdi de tanımadığım insanlara küfrediyorum. tanımadığın insana küfür mu ediyorsun aaa yooo bilmem ne demeyin. kötü kalplilik kötü niyet görüyorsam ederim arkadaş.
framebuffer framebuffer
5 dk sonra mutlu olacak bir şey olur düşüncesindeyim. ne de olsa ikizler burcu diye bir zulüm var ruhumda. yarım saat sonra da depresyon moduna girerim birden. allahım iki burç çok yahu.
egostapulos egostapulos
bugün beni mutsuz eden olay arabamın motor yemesi oldu . ah akılsız kafam , yağ lambası yanmış iken neden hala sanayiye gitmeye çalışıyorsun ki ? . en acı tarafı da bugün sanayide çalışan ustanın , sinsice ; benden duymuş gibi olma ama motor gitmiş demesi . neyse sonuçta bu zor günlerde motorun yapılmasıyla sona erecektir , ama o gideli bir seneyi aşkın zaman oldu . tamir edilemeyecek şeylerde var hayatta maddi-manevi.
mordor belediye başkanı mordor belediye başkanı
al sana mutsuzluk. palandöken ve lanet olası kar yağışı.
biliyorum, çoğunuz için kar yağışı oyun, eğlence demek. ama biz erzurum ahalisi için ızdırap. kartopu oynamak, karın içinde hoplayıp zıplamak isteyen arkadaşları palandöken' e davet ediyorum. bakalım ne kadar sürecek kar aşkınız.
görüş mesafesi 20- 30 metre ve az önce aynı yoldan giden arabaların izini anında kapatmış kar.white lilac white lilac
ona gittikçe daha çok bağlandığımı fark etmek.

sınavım var, ben her şeyi bırakıp onunla konuşmak istiyorum. kendime engel olmuyorum hiç, koyverdim.

mesaj atıyor hemen cevap yazasım geliyor, kendimi durdururum normalde her seferinde hemen yazmam. ama gittikçe dürtülerime karşı koymakta zorlanıyorum.

bunlar kötü değil ama çok hevesli olsam da bunu o bilmemeli. hevesli görünürsem benden uzaklaşır. dengeli olmalı bu.

gerçi benden hoşlansa da hoşlanmasa da olurumuz yok, bunu ikimiz de biliyoruz.
enverhoca enverhoca
hindistan'daki, peru'daki, çin'deki, uzakasya'daki, yakındoğu' daki...çocuk bakımevlerinde tecavüze uğrarken yardım edecek kimsenin olmadığını bilerek teslim olan çocukların gözlerinin içindeki; neden? sorusuna
cevap olamamak.
dikkatsi dikkatsi
aslında buna "mutsuz etmek" demek çok doğru bir tabir olmayabilir ama işyerindeki 8 kişi 630 kg kapasiteli asansöre 9. kişi olarak binmeye çalışan bir zat-ı muhterem(!) yüzünden 10 dk asansörde kalmak.
ela gozlerimdeki renkli hikayeler ela gozlerimdeki renkli hikayeler
internetten aldığım ve kadınların ohhhooo şahane oldu, çocuklar müptelası oldu dediği tarifle bi kurabiye yaptım, beton gibi oldu yeminle beton.

hani kurabiyeyi bumerang gibi birine fırlatsam adam öldürür.

kurabiye neyse de üzeindeki m&m ler gitti ya.
5 /