yazarların kullanıcı adlarının hikayesi

1 /
ropte ropte
nuri alço'nun gazozdan sonra giydiği kıyafetin ismini merak ettiğim için googlelarken bir sosyal medya platformuna denk geldim.
5
en tipsiz ördek yavrusu en tipsiz ördek yavrusu
küçükken çok çirkindim arkadaşlarım benimle özellikle de kulaklarımla dalga geçerdi, şişkoydum bir de. hep ağlardım şişko olduğum için. kimse benimle oynamaz oyuna almazdı. bende evde cizgi film izlerdim, bir gün çirkin ördek yavrusu diye bir çizgi film izledim. o an içime umut doğdu, büyüyünce ben de güzel olacaktım. umut fakirin ekmeği umar ya. umduğum gibi oldu mu dersiniz. lisede en sivilceli bendim, sonra burnum kırıldı, kaşım yarıldı, saçım döküldü derken. güzel olmayı bırak daha da çirkin oldum, en tipsiz ördek yavrusu benim.
hödük hödük
bir gün bir site gördüm. baktım bir takım hödükler angut angut şeyler yazıyorlar. dedim ben de böyleyim, böyle şeyler yazabilirim, neden üye olmuyorum? sonra nicki bulmak zor olmadı.

öyle :)
neverendingblueroad neverendingblueroad
sıradan olmayan ve içi dolu bir yol hikayesinin ana kahramanlarından biri tarafından hediye edildi. bozkırlardan mavi denizlere çıkan yolların her adımında aynı şarkıydı dilimdeki.

insan kaynaklı ilişkiler sorumlusu insan kaynaklı ilişkiler sorumlusu
insanî meseleleri kendime dert ediniyorsam demek...

"nick başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor" errorlarına girip, kısa çaplı kriz geçirmemek için o ara aklıma gelen ilk absürt şey. insan-dan diyeymişim iyi olur muş ayrıcaswh.

"insan kaynakları uzmanı mısınız?" diye yazmaktan vazgeçersiniz artık...
ila ila
anlamlı kelimelerden yorulmuş bünyemi düşünerek anlamsız bişey olsun istedim ve kahretsin ki bulduğumu çok sevdim.
1 /