yemekteyiz tayfun bey

dionysos dionysos
işsiz güçsüz bir tip. tesadüfen denk geldim ve böyle kırıkların başarısız oyunculuk girişimlerini son derece başarılı buluyorum. tip olarak sivrisineğe benziyor. gerçekten sivrisineğin insan kılığına bürünmüş bir hali diyebilirim. bana da dava açabilir ve kusursuz bir şekilde iştirak edebilirim.
2
mechanism mechanism
sinirlendiğinde çok kötü şeyler yapabileceğini gördük. şahsen ben çok korktum. düşünsenize tayfun beyi kızdırıyorsunuz omg. altınıza sıçarsınız iyi ki aynı ortamda değiliz.
turkchekarakter turkchekarakter
dün tvde izlerken önce şaşırdığım sonra üzüldüğüm şahıs.

başta yanında oturduğu hanımefendi olmak üzere diğer tüm yarışmacılara saldırmayı kendine hak edinmişken ve haddini aştığını kabul etmezken, yanındaki yarışmacıyı suçladıktan sonra kadıncağızın haklı olarak "annenize de böyle söyleyebilir misiniz" sorusu üzerine kadına sen benim annemin adını ağzına alamazsın diyerek öfke nöbetine girmiştir.

biri hakkında yorum yapmakla cümle içerisinde kullanmanın ayırdına varamıyor olmasına mı üzülmek lazımdır yoksa kendisine ısrarla durum izah edilmeye çalışılsa da bunu kabullenmemesine mi bilemiyorum.

durumu doğru değerlendirmek yetisini kaybetmiş demeyeyim hiç kazanamamış bir ana kuzusu olduğu bellidir.

el bebek gül bebek şımartılarak büyütülmüş ve evdeki krallığını tüm dünyada geçerli sanan bir zavallıdır.

muhtemelen şu an bile kendisinden başka herkesi suçluyordur.
sakil sakil
görüyorum... görüyorum... erken yaşta fenomen olup hayatının geri kalanını rahat bir şekilde geçirmeyi düşünen bir çocukcağız görüyorum. hatta fenomen olmaya çalışırken antipatik olmayı da göze almış. ancak oyunculuğu çok çok kötü. senden olmaz kardeşim.

onedio.com