yerli ve milli whatsapp

1 /
genç atsız genç atsız
koca bakanlar kurulu toplanıp 3.5 saat bir odada konuşuyor. çıkan sonuç maliye bakanlığı'na 2 bin kişi alımı ve pttmessenger aplikasyonu. dışarıdan bir göz baksa ülkeyi isveç falan zanneder. ilginç adamsınız vesselam.
skipper skipper
yazılımla neler yapıldığını bilseniz şaşardınız. benim size naçizane tavsiyem fişlenmek istemiyor iseniz sakın bulaşayım demeyin. hele hele "bu platform gözetleme-dinleme yapmamaktadır" diyor ise hiç hiç bulaşmayın.
yebuni yebuni
fişlenmek ve yazdığı mesajlar yüzünden soruşturma yemek ve hatta hapse girmek isteyenlerin yeni adresi. canınız mı sıkıldı? hükümet tarafından her adımınız, bulunduğunuz yer, konuştuğunuz içerikler ve hatta görüştüğünüz herkesin tam listesi erişilebilir olsun mu istiyorsunuz? sakın bu fırsatı kaçırmayın. şimd pttmessenger ücretsiz olarak kullanılabilir halde halkın hizmetine sunulmuştur.
tanrım sana geliyorum tanrım sana geliyorum
yerli bylock. ismini aynı koyamamışlar sadece. ayrıca hükümet niye uygulama yapıyor. her şey çözüldü de bu mu kaldı? ekonomi, sağlık, refah halledildi de bizim mi haberimiz yok. bir de kendileri yapsalar. messenger ismi bile kopya, neyin yerlisi! yersen deseler daha iyi!
cafune cafune
bekir bozdağ'ın yaptığı açıklama; hastalanan çocuğu haydi gezmeye gidiyoruz deyip doktora götürmeye, sonra da hiç acımayacak annecim deyip iğne yaptırmaya benziyor. hee bakanım, acımadı ki.
dumrul dumrul
muhteşem bir uygulamadır.

bylock örneği verilmiş. çok doğru, bu da aynı onun gibi. ak kafalı bir embesil değilseniz bu uygulamayı kullanmazsınız. pekii bu ne demek?

bu uygulamayı kullanacak olan herkes ak kafalı bir moron olduğuna göre bu uygulama bizim çok işimize yarayacak. ülkenin geleceğini garanti altına almak için toplumu geri zekalılıktan arındırmamız şart malum.

pekii ülkeyi geri zekalılıktan arındırma kampanyası düzenlerken kimleri kısırlaştırmamız gerek?

işte bu şahane uygulama bize bu listeyi verecek. teşekkürler ak parti.
damdan akan damdan akan
sonra bir de bizim şu an kullanabildiğimiz uygulamalara erişim yasağı gelir. net yani. zorunlu seçmeli uygulama.
sonra gelsin vpn ler gitsin premium lar.
1 /