yıldız tilbe ve sezen aksu nun barışması

kehkeşan kehkeşan
ikisinin de dinleyeni yerden yere vuran, ferrariye arkadan vurmuş kaskosuz şahine döndüren vazgeçtim isimli şarkısı var. ya şimdi güçlerini birleştirip iki vazgeçtim gücünde bir şarkı yaparlarsa? dünyayı bize dar ederlerse? yoo henüz buna hazır değiliz..
3
lanetherif lanetherif
aha şimdi sıçtık ! dedirten haber. lan bunlar şarkı falan yapmaya kalkarlarsa ülkenin yarısı telef olur demedi demeyin, uyuşturucu kullanımı artar, alkoliklerin sayısında patlama yaşanır vs...

ülkem adına hayırlı olmayan barışma olmuştur.
albia albia
valla ben yapacakları düeti falan geçtim..sanki bin yıldır konuşmadığım, eski bir arkadaşımla barışmış gibi hissettim..öyle hissettim, sevindim yani epey.. elbette kent switch içen benim.
sabri bey ne yapıyorsunuz sabri bey ne yapıyorsunuz
yıllar önce tek gecelik ilşkisi yuzunden yıldız a küsmüş sezen hanım 2 sinide sevmem ancak türk müziğine epeyce eser kazandırmışlardır.magazin kokan gündemi değiştirmek için yapılan haberler.
padmasana padmasana
hayatımdaki en eksik parça da tamamlandı. asabilirim artık bayrakları. yaşasın. geleceğe daha umutla bakamazdım.

tanım: işsiz güçsüz gündemi.
wisefat wisefat
son dinlenebilir işini 2007'de yapmış sezen aksu'yla en verimli çağını yaşaması gereken dönemde gereksiz bir şekilde türkü/arabesk bataklığına saplanmış yıldız tilbe.90'lar kalitesine dönebilirler mi tartışılır?merak etmiyorum gerçi.
hakimbeg hakimbeg
yıldız, cesaretli bir insan. dilinden ve kültüründen dolayı bizim entelijansiya tarafından hakir görülülüp, küçültüldükçe o kendi kendine büyüdü. entelijansiya demişken cemil meriç'in bir sözünü yapıştırayım.
"dünyanın bütün tımarhaneleri bizim entelijansiyanın yanında birer aklıselim mihrakıdır."
nautilus nautilus
ikisi de şarkı söylemesin yeter. ister barışık kalsınlar, ister küs.

bir detone, bir sesi berbat.

not; sezen aksu nun eski şarkıları konunun dışında tutuyorum.
not 2; sezen aksu nun detone olmadığını savunan yiğit çıkarsa youtube dan örnek verilir.