yorgun uyanmak

3 /
fruit fly fruit fly
kronik depresyon habercisi olmasının yanı sıra yaşam kalitenizle ilgili ipucu barındıran olgudur. sigara alkol ve drug alımını sonlandırmak veya azaltmak, spor yapmak, sağlıklı beslenmek ve bol su içmekle aşılabilir. hatta bunlarla depresyonun da kökü kazınır.
avangard jazz avangard jazz
eğer hayatınızda uzun zamandır bulunan ve devam eden stres, gerginlik, depresiflik, gelecek kaygısı vb şeyler varsa vitamin, beslenme şu bu hiçbir halta yaramaz. annem çocukluğumdan beri söyler o bilgisayarın ekranına çok bakıyormuşum da ondan uyku sorunum varmış. işin komiği çocukluktan beri devam eden nerdeyse 20 yıllık bu sorunu tanımlamak için hala inatla aynı teoriyi kullanması. hala bilgisayar yüzünden diyor. e bilgisayara bakmadığım zamanlar da var, oluyor haliyle. e o zamanlarda da devam ediyor bu. neyse. demek istediğim özellikle yakın çevreniz herşeyi her durumu, bütün çözümleri biliyordur zaten, sürekli çözüm sunarlar size, doktor kesilirler onları hiç dinlemeyin.

soyut problemlerin somut çözümleri yoktur. en önce farkında olmanız gereken şey bu. vitamin hapları, ilaç, portakalı daha fazla tüketmek bu tip konularda size fayda sağlamaz.

soyut sıkıntıların çözümü soyut dünyadadır. kendi ruhunuza erişmenizle, kendinizi tanımanızla ve kendinizi iyileştirmenizle alakalıdır. bunu yaparken tabi ki yardım alabilirsiniz. gerçekten nitelikli insanlardan olması en iyisi tabi.
3 /