yorgun uyanmak

3 /
ruhu gezenti ruhu gezenti
kişisel olarak kışın daha çok gözlemlediğim durum. uykudan hiçbir şey anlamamakla birlikte bir de işe geç kalıyorum sık sık. güneşin kesinlikle buna olumlu bir etkisi var.
fruit fly fruit fly
kronik depresyon habercisi olmasının yanı sıra yaşam kalitenizle ilgili ipucu barındıran olgudur. sigara alkol ve drug alımını sonlandırmak veya azaltmak, spor yapmak, sağlıklı beslenmek ve bol su içmekle aşılabilir. hatta bunlarla depresyonun da kökü kazınır.
yüzümdeki çizgiler yüzümdeki çizgiler
iş çıkışı arıyor satınalmacı, malzemenin talep listesini atmamışsın. hay amk diyorum unutmuşum. evde tüm gece ne bok yiyecem diye düşünüyorum. evde sürekli huzursuzluk.

yatıyorum yatağa. hala aynı şey kafada. dalmışım. sabah bi uyanıyorum lan bi küfür ediyorum ilk gözlerimi açtığımda. hazırlanıyorum, bir yandan ne bok yiyeceğim diye düşünüyorum. işe geliyorum bitik haldeyim. toparlanmam ve şu olayı halletmem lazım. yorgunluk tam konuşmaya halim yok halbuki.
white lilac white lilac
antidepresanımı almayı unuttuğum günden sonraki sabah klasiği. başın üzerinde dünyayı taşıyormuşsun gibi bir ağırlık, dayak yemiş gibi hissetme ve refleks yavaşlaması da bu yorgunluğa eşlik eder.

o antidepresan birkaç gün daha alınmazsa bu semptomlar katlanır.
avangard jazz avangard jazz
eğer hayatınızda uzun zamandır bulunan ve devam eden stres, gerginlik, depresiflik, gelecek kaygısı vb şeyler varsa vitamin, beslenme şu bu hiçbir halta yaramaz. annem çocukluğumdan beri söyler o bilgisayarın ekranına çok bakıyormuşum da ondan uyku sorunum varmış. işin komiği çocukluktan beri devam eden nerdeyse 20 yıllık bu sorunu tanımlamak için hala inatla aynı teoriyi kullanması. hala bilgisayar yüzünden diyor. e bilgisayara bakmadığım zamanlar da var, oluyor haliyle. e o zamanlarda da devam ediyor bu. neyse. demek istediğim özellikle yakın çevreniz herşeyi her durumu, bütün çözümleri biliyordur zaten, sürekli çözüm sunarlar size, doktor kesilirler onları hiç dinlemeyin.

soyut problemlerin somut çözümleri yoktur. en önce farkında olmanız gereken şey bu. vitamin hapları, ilaç, portakalı daha fazla tüketmek bu tip konularda size fayda sağlamaz.

soyut sıkıntıların çözümü soyut dünyadadır. kendi ruhunuza erişmenizle, kendinizi tanımanızla ve kendinizi iyileştirmenizle alakalıdır. bunu yaparken tabi ki yardım alabilirsiniz. gerçekten nitelikli insanlardan olması en iyisi tabi.
3 /