yunan ordusu 1 saate ankara ya girer

1 /
benim nickim benim kararım benim nickim benim kararım
yol, iz bilmez yunan savunma bakanı sözüdür. ben bile şahsi araçla, istanbul'dan 4 saatte gidiyorum, sen nereye 1 saate nereye giriyorsun? atina'dan uçakla gitsen, kalkışıydı, inişiydi derken yine 1,5 saat sürer en az. yani bu şartlarla turist olacaksan çık gel, başımızın üstünde yerin var.
nautilus nautilus
sayın az akıllı yunan savunma bakanı,

yunanistan nüfusunun yaklaşık iki katı nüfusa sahip olan istanbul a bekleriz sizi. hiç bir şey yapmayıp, navigatörü kapatsak ordunuz istanbul sokaklarında kaybolur, kurda kuşa yem olur. metrobüs otobüslerini metrobüs yolunda stop ettirsek, e5 in kuzeyinden güneyine geçemezsiniz.

bu arada istanbul a gelmeden ankara ya nasıl gideceksiniz merak ettim. ordunuzu havadan konya ovasına falan mı atacaksınız? yoksa mersin e çıkarma mı yapacaksınız?
zzhbrlo zzhbrlo
hey dostum senin sorunun ne biliyor musun? bizimkilerin şam'da namaz kilma fantezisinden bile ders almayacak kadar kalin kafali olman :)

sizin ulkede tarih dersi okumadan bakan mi olunuyor yoksa? sen bu gece izmir marşını dinle, sabah demecini "damarlarina basarsak turk ordusu 1 saatte yunanistan'ı alır" diye degistirirsin
meftuh meftuh
yunan ordusu dediğiniz bir metrobüs dolusu insan. zaten bunca sirkülasyon içerisinde fark edilmeleri imkansız. yunan bakan onu kast etmiş. hem iki dinazor görürler. onlar için de bir değişiklik olur.
problemlenedirkardeş problemlenedirkardeş
hani küçük veletler olur koca insanları kandırmaya çalışır. " abi biliyor musun ben spidermanım ağ atıyom elimle bide uçabiliyorum bak - bir koltuktan diğer koltuğa zıplar- bak gördüm mü abi uçtum "
iste o an bi velete bakarsın bide avcunun lan koysam da uçmayı öğrensin dersin. ama veletin babası aklına gelir. ve sonra bunları dersin.
'bizim yunanistan'a tavsiyemiz, iyi komşuluk ilişkileri içinde gerginliği arttıracak provokasyonlardan, kışkırtmalardan uzak durması'


(bkz: yunanistan nüfusunun istanbuldan az olması )
harici gazelhan harici gazelhan
yunanlıların uğrunda ege'deki bir takım kayalıklara bayraklarını dikerek antremanlara başladıklarını öğrendiğimiz uktedir.

sağlık durumu bu aralar pek iyi olmayan erdoğan'ın hocası kadir mısıroğlu'nun eline bir yunan bayrağı alıp gecikmiş bir zaferi kutlamak için yunanlıları karşılamaya gidip gitmeyececeği bilinemiyor


yürüyen adam yürüyen adam
şu savaş kafasından ne zaman çıkacak acaba dünya? gidin abi yunanistanı gezin güzel bir yer, onlar gelsin burayı gezsin burası da güzel. medeni olun biraz bu öfke bizi bir yere götürmez.
1 /