yunanistan türkiyeyi işgal edecekmiş

acid rain acid rain
once yuzmeyi ogrensinler de sonrasini dusunuruz. atalari gibi rezil olmasinlar sonra.

edit: bizim oralarinin bir tabiri vardir; bazi yunan tohumlarinin zoruna gitmis ki eksilemisler hemen. dilediginiz kadar eksileyin. tarih anca tekerrurden ibarettir...
tommyknocker tommyknocker
burada soz konusu olan yunan malligi.

yunanlar kotu millet mi ? hayir degil aslinda cok da guzel insanlar ve her yonuyle bize benzerler. bu tarz salakliklari takik olmayanlar da turkleri ozellikle sever iyi vakit gecirirler. ancak bir buyuk kitle var ki gecmise takilmis kalmis, yok kibris, yok izmir, yok adalar...vs sik sok mevzularla senelerini yemisler yiyorlar. burnunun dibinde seninle ugrasmayan ayri dertleri olan bir ulke var. arandaki savas 100 yil once bitmis gitmis. teroristini besliyorsun, darbecisini besliyorsun, senin olmayan adalara cokuyor kuzu ceviriyorsun, gemilerinle ucaklarinla taciz edip olay cikariyorsun, elindeki adalari silahlandiriyorsun ve her ortamda mal mal konusuyorsun. neden ?

neden yani ?

simdi diyeceksiniz ki adamlarin politikasi siyaseti boyle. hayir bence oyle degil tam olarak. mallar. aptallar cunku. burunlarinin dibindeki ulkeyle dost olup her turlu gelismek varken dusmanlik yapayi secerek ahmaklik ediyorlar. 100 senede 4 kere ulke batirmislar. en son en komunistleri bile gitti merkelin ayaklarina kapandi cunku ne maas odeyecek gucu ne de ulkeyi yonetecek parasi kalmisti. amerikanin ucretsiz verdigi helikopter su bu var adamlar onlari buraya getirecek butceyi denklestiremiyorlar. dusunun nakliye masraflarini karsilayamiyorlar. neden peki ? cunku gururla ve mallikla turkiyeyle sidik yaristirmaya calisip haddinden fazla ordu besliyor silahlaniyor. cunku elinde kaynak olmamasina ragmen borcla sununla bununla yuksek maaslar oduyor...vs adamlar ulkeyi ortacag ispanyasi gibi yonetiyorlar halen aq.

simdi cumhurbaskanlari cikmis atalarimizin yaptigini yapariz diyor ya. tehdit falan degil ha. o kadar mallar iste. kibris falan demeyin bunlar ders almaz. genetik bence biraz bu davranis bicimi. gercekten her turlu aptalligi yapabilirler.

islah olup su turk dusmanligindan kurtulmalarini diliyorum. turklerin yunanlarla bir derdi yok. siyasiler bile sallamiyorlar artik. biz coktan unuttuk ata sagolsun. insallah onlar da unuturlar.
alfredhitchcockunbeynininkaranlıkdehlizleri alfredhitchcockunbeynininkaranlıkdehlizleri
greek faşistlerinin gazına, emperyalist dümencilerin de oyununa gelmemek lazım. akdeniz ve egenin en güzel çocukları, türkiye ve yunan halkları bundan sonra hiç bir kirli savaşa alet olmaz.

yunanistan başbakanı, sosyalist chipras'a faşist bir tv muhabiri sormuştu; "ege denizi türklerin midir greeklerin midir" diye. sevgili chipras en güzel yanıtı vermişti "ege denizi balıklarındır" diye. o dönem türkiye ulusalcı siyasetinin yandan yemiş ismi emine ülker sarışın da bu güzel cevap için tarihin en saçma yorumunu yapmıştı. "chipras doğru söylemiş, ama ege denizi türk balıklarınındır"
neyse. yaşasın halkların sevişmesi. testesteron hormonu bir insana sevişirken lazımdır. tabii sayın faşistler, yatakta yeterince testesteron üretemiyorsanız, bunu faşist salyalar olarak dışarıya salmanız normal.

ver elini ver bana eftelya...
malzemecipanda malzemecipanda
ben de bir tek bizim başımızda tayyip var sanıyordum. "şam'da namaz kılacağız!" gibi talihsiz bir açıklama olmuş bu.

ayrıca: yavaş işgal et, saçın başın dağılmasın!

yok tanım manım...