yurtdışı eğitim

kuntakinte kuntakinte
selam arkadaşlar

yurtdışında dil eğitimi almak için son birkaç haftadır araştırmalar yapıyorum. internette gezinirken www.ef.com.tr diye bir site buldum. 21 mart tarihinde 13 şehirde aynı anda eğitim seminerleri başlayacakmış. hem de ücretsiz. aynı zamanda miami'de ücretsiz dil eğitimi, ipad mini ve ücretsiz online ingilizce eğitimi kazanma şansı da varmış. seminerler istanbul, ankara, bursa, adana, antalya, denizli, eskişehir, gaziantep, izmir, kayseri, kıbrıs, kocaeli ve samsun'da olacakmış. bence yabancı dil eğitimi almak isteyenler bir göz atabilirler.
gerçekleşecek eğitim dizisine ücretsiz kaydolmak için hemen şimdi tıklayın:

www.ef.com.tr/bahar
alphamale alphamale
efendim bu işin kesin çözümü doğru ellerden geçer.
yurtdışı eğitim denince akla bir kaç ülke gelir üniversiteleri dünya ranklerinde başı çeken: abd, ingiltere, kanada, fransa, almanya, isviçre.

son 3 sırada ülkeler için zaten fransız lisesi, alman veya avusturya lisesi mezunu vs. değilseniz ortalama altı seviyede bir okulu dahi unutun... ((bkz: fransız bakolaryası), (bkz: abitur))

sonra abd, kanada, ingiltere için robcol, üaa, koç dışında kendi düzgün danışmanlığı olan bir okul görmedim...
bu danışmanlık işinin bu ülkede 2 tane piri vardır:
-horizon istanbul (horizonistanbul.com (sedef yücad-baş danışman)) [bir dünya fake'i var benzer isimlerle, orjinalinin websitesi verildi.]
-tipps danışmanlık.

türkiye'den ivy okullara, üst düzey okullara gidenler bu iki danışmanlıktan birine gidiyor... bunlar işi bilen, kaliteli olup, kaliteli çalışan, marka isimler...yurtdışında okumak budur. bak boğaziçi'nin rankine dünyada. ondan kötüyse gittiği okul kişinin gitmesi salaklık.

birde gelelim son dönemde oluşan yurtdışı eğitim anlayışına:
-dandik websitelerden abd'nin, ingiltere'nin nişantaşı üniversitesi kıvamındaki okullara gitmeye çalışmak. daha hayatında sat, ap duymamış adamlar ben abd'de okicam diyor 12.sınıfta.
-doğu avrupa ülkeleri. hayır üniversite ranklerinde bizimkilerden kat ve kat kötü okulları, hepten komik yani.
alphamale alphamale
bir ay kadar önce face'ten liseyi bu sene bitiren bir salak geldi.
salak diyorum çünkü kendisi mal arkadaşın.

kendisi kanada'da, abd'de okuyacağım, birde film ya da psikoloji napiym ben diyor?
bak bak bak salağa.
-bu arkadaşın ingilizcesi intermediate diye tanımladığı belirsiz bir sınıfta. toefl neye benzer bilmiyor, ielts duymamış. sat diyince, su altı taaruz komandası sanıyor.
-film okumak istiyor, portfolyo lazım, hayatında kamera almadan eline kuzey amerika'da adamı film major'ına kabul ediyorlar sanıyor.
-para tam takır, abd ve kanada'da okul ücretlerinden bir haber, salak türkiye sanıyo, devlet okuluna giderim kafasında. parasız devlet üniversitesi olmadığını dahi bilmiyor, araştırmamış...

şimdi niye bu kadar kızdın diceksin.
bu çocuk soruyo ben güzelce yok şöyle diye anlatıyorum, başka bir salak soru soruyor yine anlatıyorum, 1 saat böyle geçiyor. salak bana mesaj attı bak gidiyorum ben diye ...

işin komik tarafı bu çocuk irlanda'da bir okulla anlaşmış. adı sanı duyulmamış bir kasaba'da yazın dil kursu sonrası istediği majora pıt diye yerleştiren bayağı irish nişantaşı üniversitesi. bak hani olmazdı diyor bu iş, laf çakıyor güya. o okulun seviyesini geçtim, dünyanın en iyi 200 üniversitesi arasında bir tane irlanda okulu yok.

bir daha gelenin böyle mal mal gelenin tek sorusunu cevaplamam valla. millet mal olmuş.
alprozr alprozr
sı-uk eğitim danışmanlığı'na buradan teşekkür etmem gerektiği düşüncesindeyim. ingiltere rüyası, tasarımındaki tatlı ofisi ve daima yüzünüze gülümseyen çalışanlarıyla kesinlikle dost izlenimi veriyorlar ve ayrıca yurtdışına gideceklere önerim dönünce de bu ofisle bağlarını koparmamaları.daha önce uzun soluklu yurtdışı deneyiminiz olmasa bile hem size hem de ailenize gerekli güveni sağlıyorlar.

sı-uk education council: london and manchester study at a uk university. sı-uk provides free support to international students with applications to uk universities, language schools and colleges... sı-uk education council
kimburtley kimburtley
nasıl yaparım, nasıl gider - gelirim diye düşünürken idealsas isminde bir firma denk geldi. gayet ilgili alakalı bir firma. hiç bu kadar koaly olacağını düşünmemiştim. gitmek isteyen olursa tavsiye ederim.
www.idealsas.com
şair adam şair adam
hem dil öğrenmek hem de farklı kültürleri tanımak, ufkunu genişletmek için kesinlikle yapılması gereken bir eylem. (bkz: intcas) sayesinde aklınızdaki tüm soru işaretleri gideriliyor. acaba yurtdışı eğitimi için ne yapmalıyım diye kafanıza takılan ne kadar soru varsa hepsini onlar çözümlüyor.

intcas.com